Seçim bitti, o söz unutuldu

Seçim bitti, o söz unutuldu

AKP'li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın 31 Mart'a kadar herkese ücretsiz sonrasında ise şehit aile ve gazilerden ömür boyu para alınmayacağını söylediği

AKP'li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın 31 Mart'a kadar herkese ücretsiz sonrasında ise şehit aile ve gazilerden ömür boyu para alınmayacağını söylediği Ankapark'ta seçim sonrası vaatler unutuldu.

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın giriş ücreti alınmayacağını söylediği Ankapark’ta gazilerden para istenildiği ortaya çıktı. Mart ayında Ankapark’ın açılışını yapan Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, girişin 31 Mart’a kadar herkese ücretsiz olduğunu, şehit aileleri ve gazilerden ise öbür boyu para alınmayacağını bildirmişti. Ancak seçimlerin ardından önceki gün Ankapark’a giden bir gaziden gişe görevlisi giriş ücreti istedi.

Gişe görevlisi, hem Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın hem de Ankapark genel müdürünün sözleri hatırlatılınca, yeni bir talimat geldiğini belirtti. Aydınlık’a konuşan gazi, gişe görevlisinin, "Yeni bir talimat geldi. Bu yüzden şehit yakınları ve gazilerden de artık ücret alınacak" dediğini aktardı.

Gişe görevlisi, 23 Nisan’a kadar herkese ücretsiz olacağı yönündeki talimatın da şimdilik kaldırıldığını söyledi.

<>

Önceki ve Sonraki Haberler
Son Dakika