Seda Sayan eşinin soyadını sildirmek için dava açtı

Seda Sayan eşinin soyadını sildirmek için dava açtı

Şarkıcı Seda Sayan, geçtiğimiz ay evlendiği Çağlar Ökten'in soyadını kullanmamak için dava açmıştı. Sayan, "Evraklarda değişiklik yapmaya zamanım yok. Aramızda kavga yok, eşimin soyadına kurban olurum" dedi.

Geçtiğimiz Nisan ayında kendisinden 24 yaş küçük Çağlar Ökten ile evlenen Seda Sayan, resmi evraklarda sorun yarattığı gerekçesiyle eşinin soyadını kullanmamak için dava açtı.

Seda Sayan, nüfusta 'Aysel Gürsaçer Ökten' olan adındaki 'Ökten' soyadının silinmesi için dava açtı. Kararından dolayı evliliğinde sorunlar olduğu hatta boşanacağı söylenen Sayan, sessizliğini bozdu.

"EŞİMİN SOYADINA KURBAN OLURUM"
Katıldığı bir açılışta eşinin soyadını sildirme kararıyla ilgili konuşan Seda Sayan, ayrılık haberlerini kesin bir dille yalanladı. Evrakları değiştirecek vakti olmadığı için böyle bir dava açtığını söyleyen Sayan şöyle konuştu:

"Konu yanlış anlaşıldı hatta boşanacağımız bile söylendi. Soyadı değişince evraklarda değişiklik yapılması gerekiyordu. Biz daha önce kendi soyadımı kullanacağımı belirtmiştik. Bir sürü evrakta değişikliğe gidilecekti ancak benim o kadar zamanım yok. Bizim karı koca olarak aramızda böyle bir soyadı kavgası olmadı. Boşanma ve evi terk etme haberlerine biz de çok şaşırdık. Sevdiğim adam hayatımda zaten. Ben onun soyadına kurban olurum. Eşimle Kaş'ta bir balayı yapacağız. Gelin hep beraber gidelim."

 

Önceki ve Sonraki Haberler
Magazin