Seda Sayan, ‘Sermiyan Midyat’la aşk yaşıyor’ iddiasına yanıt verdi

Seda Sayan, ‘Sermiyan Midyat’la aşk yaşıyor’ iddiasına yanıt verdi

Seda Sayan'dan Sermiyan Midyat'la bir gece kulübünde yakınlaştığı haberlerine ilişkin açıklama geldi. Sayan, iddiaları yalanlayarak

Seda Sayan'dan Sermiyan Midyat'la bir gece kulübünde yakınlaştığı haberlerine ilişkin açıklama geldi. Sayan, iddiaları yalanlayarak, "Abuk subuk şeyler uydurmasınlar. Kesinlikle böyle bir şey yok" dedi.

Seda Sayan'ın oyuncu Sermiyan Midyat'la Ortaköy'de bir gece kulübünde yakınlaştığı iddia edildi. Sayan, bu iddiaları canlı yayına bağlanarak yalanladı.

CANLI YAYINA BAĞLANIP AÇIKLAMA YAPTI

Bazı magazin sayfaları Seda Sayan''ın sevilen oyuncu Sermiyan Midyat'la aşk yaşadığını yazdı. Bir magazin programına bağlanan Sayan hakkında çıkan haberlerle ilgili şu açıklamayı yaptı;

"Sermiyan'ı ben yıllardır tanıyorum, yeni tanımıyorum. Bir şeyler anlatıyordur ona gülmüşüzdür. Yakınlaşma gibi bir durumumuz olmadı. Abuk subuk şeyler çıkarmasınlar. Kesinlikle böyle bir şey yok"

KESİN BİR DİLLE YALANLADI

Çekimi bırakıp sırf çıkan haberleri çürütmek için canlı yayına bağlandığını dile getiren Seda Sayan hakkında çıkan haberleri kesin bir dille yalanladı.

3. Sayfa