Sedat Peker bu kez Nedim Şener'i uyardı

Sedat Peker bu kez Nedim Şener'i uyardı

Organize suç örgütü lideri olduğu gerekçesiyle hakkında yakalama kararı çıkartılan Sedat Peker, bu kez de iktidara yakınlığıyla bilinen Nedim Şener'e uyarıda bulundu.

Kapatılan "Freud'un Talebesi" adlı sosyal medya hesabının ardından aynı isimle açılan hesabın kendisine ait olmadığını belirten Peker, söz konusu hesaptan yapılan paylaşımlar nedeniyle kendisine "pislik" diyen Nedim Şener'e sözlerini düzeltmesini istedi. Peker, "Eğer ki düzeltmezsen, AKP'nin en önemli isimlerinden biriyle yaptığım telefon görüşmesini herkese dinletmek zorunda kalacağım" ifadelerini kullandı.

Sedat Peker, iktidara yakınlığıyla bilinen Cem Küçük'ün ardından bu kez de Nedim Şener'e yüklendi. Peker, İhlas Holding yöneticisi Rasim Kaan Aytoğu'ya ait olduğu iddia edilen görüntülerin yayınlandığı "Freud'ın Talebesi" isimli sosyal medya hesabının kapanmasının ardından aynı isimle açılan hesabın kendisine ait olmadığını belirterek söz konusu hesaptan Nedim Şener hakkında yapılan paylaşımın kendisine ait olmadığını söyledi. Peker, Şener'in sahte hesaptan yapılan paylaşıma cevaben kendisini hedef alarak "pislik" ifadelerini kullanmasına ilişkin ise çarpıcı bir uyarıda bulundu. Şener'den sözünü geri almasını isteyen Peker, aksi halde "AKP'nin en önemli isimlerinden biriyle gerçekleştirdiği telefon görüşmesini" yayınlayacağını ifade etti.

    [email protected] Benim kontrolümde olan @freudun_talebe isimli sayfa Twitter tarafından kapatıldıktan sonra, aynı isimle sahte hesap açan bazıları benim söylemediğim şeyleri, ben söylemişim gibi yazıyorlar. Bu sayfa bana ait değil diye tekerrür kere düzeltme

    2- yaptım. Senin hakkında o sözleri ben söylemedim. Ancak sen haklı olarak benim söylediğimi düşünüp bana pislik demişsin. Benim çocuklarım var. Bu kelime onları üzer. Bu kelimeyi lütfen düzelt. Eğer ki düzeltmezsen, benim pislik olmadığım, kim olduğumu Ak partinin

    3- en önemli isimlerinden birisi ile yaptığım telefon görülmesini herkese dinletmek zorunda kalacağım. O kelimeyi ben söylemedim. Bunu lütfen düzelt. Ben düşmanınız olabilirim ancak pislik değilim. Şerefli bir düşmanım.
 

Önceki ve Sonraki Haberler
Gündem