Sedat Peker Coin çıktı : SP Coin

Sedat Peker Coin çıktı : SP Coin

Gün geçmiyor ki ilginç bir kripto parayla daha karşılaşmayalım. Şimdi de Sedat Peker Coin çıktı. İşte detaylar.

Son günlerin en popüler isimlerinden birisi de şüphesiz Sedat Peker diyebiliriz. Peker’in YouTube üzerinden yayınladığı videolar kısa sürede milyonlarca izleyiciye ulaşıyor. Öyle ki her pazar günü yayınlanan yeni bölüm milyonlarca kişiyi bu videoların başına kilitliyor.

Sedat Peker ismi son dönemde bu kadar popüler olunca, fırsat bu fırsat diyen bazı yatırımcılar token işine soyundular.

Kripto para sektörüyle az çok ilgilenenlerin de bildiği üzere saçma sapan, hiç bir teknolojik alt yapı desteği bulunmayan binlerce token projesi bulunuyor. Nitekim geçtiğimiz günlerde bunlara bir  yenisi daha eklendi. SP Coin.

sp-coin.jpg

Mantıklı bir kişi şu soruyu soracaktır. Sedat Peker’le coin ne alaka? Aslında bir alaka yok. Bu isimden nemalanmak isteyenler hemen kopyala yapıştır yöntemi ile bir token geliştirmişler. Bu tokeni kim alır diye düşünebilirsiniz. Fakat şimdiden binlerce dijital cüzdanda yerini almış durumda.

Dahası bu coine yatırım yapıp 3x, 5x kazandığını iddia edenler de var. Elbette bu tamamen saçma alt yapısı olmayan ve fırsatçılığın ön plana alındığı bir coin.

Dolayısıyla bu tarz tuzaklardan uzak durmanızı tavsiye ederiz. Bu arada dip not olarak belirtelim. Bu ve bu tarz kripto para içeriklerimiz yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir.

Kripto para piyasası yeşile büründü

Teknoloji