Sedat Peker, Levent Göktaş'ın peşini bırakmıyor: Göktaş ve çetesiyle görüşeceğiz

Sedat Peker, Levent Göktaş'ın peşini bırakmıyor: Göktaş ve çetesiyle görüşeceğiz

Suç örgütü lideri Sedat Peker, sözcüsü üzerinden sosyal medyada açıklama yaptı.

Sedat Peker, sözcüsü Emre Olur üzerinden açıklama yaptı. Emre Uslu'yu abaküsle oynayan çocuklara benzeten Peker, dün ortaya çıkan sosyal medya hesabının Levent Göktaş'a ait olduğunu ifade etti. Sosyal medya hesabını kendisinin kapattığını belirten Sedat Peker, Göktaş ve çetesi ile görüşeceğini, FETÖ ile hesaplaşacağını yazdı:

Emre Uslu beyni olmayan ama fikri çok olan şahıs, seçime 2 ay kala yaşanacak cehennem açık davettir. Sen de katılabilirsin. Bu hesap sahte değildi. Mesajımı alan levent göktaş tarafından kapatıldı. Senin aklın bu işlere ermez. Açıkça söyle da : “Biz seni kıskanıyoruz, senin arkanda hiçbir güç olmadığı anlaşıldı. Tek başına yaptığın bu işlerin yüzde birini hepimiz birleşsek de yapamıyoruz. Sen dahisin, sen profesörsün, sen gazeteciler cemiyeti başkanısın (varlığı ile onur duyduğum Yılmaz Özdil 
abi bu makamı bahşetti)”. 
Ben ayriyeten barolar birliği fahri başkanı, ben karanlıklar şerifi ve daha birçok ünvanım var. Söyleyin da biz bu adamı kıskanıyoruz deyin. Zekaya saygı duyuyoruz deyin. Bunları demiyorsunuz, Sedat Peker sahte hesaba atladı diyorsunuz. Dün gece levent göktaş tarafı beni aradı.
Onlara dedim ki: “Yarın bu işi düzeltmezseniz tüm dünya bu konuları değil farklı cinayetleri konuşuyor olur.”. Avukat Celal Ülgen Bey bu konular %90 Levent Göktaşa ait derken, benim tehditimden sonra yalandan Celal Ülgen Bey’i kötüleyen birkaç tweet yazarak bu hesap Levent Göktaş'a ait değil dediler. emre uslu sen Sedat Peker’i tanımadın mı? Kayıt olmadan bir iddiada bulunmaz bunu anlamadın mı? Halen daha diyorsun ki ben abaküs ligindeki öğrenciyim. Ayrıca saat konusunda 40 yaşından genç kardeşlerimle akit yapmamıştık. Akit yapmadan söylenen sözler stratejidir. Ancak akit yaptıktan sonra söylenen sözler namustur. Sen deli misin divane misin? Sen nesin bir söyle herkes öğrensin. Sen şimdi çeyrek aklınla bu yaşanacak olaylardan sonra Sedat Peker’i tuzağa düşürdüm diye kurnazlık yapmaya da soyunursun.
Ben bu yolları yemem oğlum. levent göktaş ve çetesi ile de görüşecem sizinle de hesaplaşacam. 40 yaş altı kardeşlerime verdiğim sözü tutup onlara tertemiz bir ülke bırakacam. Abaküslü emre uslu, dün geceki telefon trafiğimle o hesabı ben kapattım. Bu sabahki avukatların yaptığı açıklamaları ben yaptırdım. Beyniniz yok, fikriniz çok. Unutmayın, bir tripod bir kameraya yenileceksiniz. Zekaya saygı duymayı öğreneceksiniz. Her gece dua ederken intikamlarına memur tayin edilmek için dua ettiğim Mitat Paşa’nın, Boğazlıyan Kaymakamı Kemal Bey’in e benim kızlarımın gözyaşlarına yenileceksiniz. Yüce ALLAH’ın gazabı olarak bu dünyaya geldiğimi öğreneceksiniz. Söz namus, göreceksiniz.

Abaküs Emre, Güldür Güldür'ü çok izliyorsun
Peker dün yayımlanan hesabın Levent Göktaş'a ait olduğunu söyledikten sonra da Emre Uslu ile dalga geçmeye devam etti:

Emre Uslu, dün akşam benim sayfamda yayınlanan Sn. Reis Sedat Peker’in açıklamaları ile ilgili bazı yorumlar yapmışsın. Sedat Peker nasıl da bu boşluğa düştü tarzında şeyler söylemişsin. Dün akşam Reisimizin yaptığı hamle ile nasıl bir oyunun bozulduğunu anlayabilecek bir zeka segmentine sahip olmadığını zaten hepimiz biliyoruz. Senin zeka seviyen abaküs ile eğitim gören çocukların en fazla bir tık üstü olduğunu bakan her göz görebilir. Analistim diye ortada geziyorsun ancak bir bahane bularak olaya dahil olan Reis Sedat Peker’in 4 tweet ile kurulan oyunu nasıl bozduğunu ayrıca da seçim öncesi yayınlayacağı videoların bir konu başlığı için nasıl bir güzergah oluşturduğunu göremiyorsun. Sen bu ligin adamı değilsin. Her ne kadar hileli mücadele etse de, Cevheri Güven hiç değilse bu ligin adamı. Yani zeki bir düşman. Senin adın bundan sonra Abaküslü emre uslu olacak. Beynin yok ancak fikrin çok. Sen galiba Güldür Güldür Show’u çok izliyorsun. Orda beyin bedava diyorlar ya abaküslü Emre, o bir şaka beyin bedava değil. Emekle, gayretle, azimle ve başkaca şeylerle oluşur.

Önceki ve Sonraki Haberler
Son Dakika