Sedat Peker'den "Deli Çavuş" adresini takip edin önerisi: Şahsıma komplo kuran Kıbrıslı siyasiler eğer istifa etmezlerse videolar buradan yayınlanmaya devam edecektir.

Sedat Peker'den "Deli Çavuş" adresini takip edin önerisi:  Şahsıma komplo kuran Kıbrıslı siyasiler eğer istifa etmezlerse videolar buradan yayınlanmaya devam edecektir.

Suç örgütü lideri Sedat Peker'den 'arşiv bende' açıklaması

Bu tip videolar müstehcen olduğu için benim kendi hesaplarımdan asla yayınlanamazlar. Ancak Deli Çavuş  @delicavus_nth diye yeni bir hesap varmış. Şahsıma komplo kuran Kıbrıslı siyasiler eğer istifa etmezlerse videolar buradan yayınlanmaya devam edecektir.

Kıbrıslı siyasetçiler (şerefli olanlar baş tacı), sizin de hepinizi deli edecem. Sonra sülü gibi sizi de tedavi edecem. falyalı’nın arşivinde Türkiye’den kimler mi var? Çok eğleneceğiz çok.

Müstechen görüntüler

Sedat Peker son tweetinden önce de, sosyal medya hesabından Kıbrıslı siyasetçilerle ilgili ortaya atılan 'müstehcen görüntüler' iddialarına ilişkin çok konuşulacak bir açıklama yayınladı.

Organize suç örgütü lideri olduğu iddiası ile hakkında yakalama kararı bulunan Sedat Peker, gazeteci Erk Acarer'in gündeme getirdiği iddialara ilişkin çok konuşulacak bir açıklama yaptı.

Sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunan Peker, 'müstehcen görüntüler' ile ilgili Kıbrıslı siyasilere "Hepiniz yandınız. Arşiv bana geçti" mesajını gönderdi.

Peker sosyal medya hesanbından şu mesajı paylaştı:

"Kıbrıslı siyasiler; uyuşturucu baronlarıyla, yasadışı bahisçilerle birlik olup Türkiye’de bana karşı kurulan komploya destek verirsiniz he. Hepiniz yandınız. Arşiv bana geçti. Siz kaşındınız. Sizi de rezil edeceğim. Utanma duygusu olan, istifa edip gitsin."
 

Son Dakika Haberleri