Sedat Peker'den 'Doğu Perinçek' paylaşımları

Sedat Peker'den 'Doğu Perinçek' paylaşımları

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek'i hedef alarak çok sert açıklamalar yaptı.

Organize suç örgütü lideri olduğu iddiasıyla hakkında yakalama kararı bulunan Sedat Peker, Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek hakkında 3 mesaj daha paylaştı.

En yakın adamı Emre Olur’un Twitter hesabı üzerinden paylaşımda bulunan Sedat Peker, FETÖ ve plaka iddialarına ilişkin cevap verirken paylaştığı belge için de Doğu Perinçek’e ağır sözler söyledi.

Peker’in paylaşımları şöyle:

Çakma doğu; Ergenekon soruşturmalarının tamamı sesli ve görüntülü kayıt altındaydı. fetullah gülen’e bir kere selamımı oradan bulup yayınlarsan ben şerefsizim, eğer yayınlamazsan sen kah**sin, namus**sun, köp**sin, şer**sizsin, aş**ılık i*sin. Daha doğrusu sen hepsisin.

Ulan çakma doğu, ulan ülkücü katili, Beykoz Trafik Şubey’i ara, o tarihte Beykoz’da çıkan bütün araç plakaları FG imiş. Onu da bir arkadaştan öğrendim. Sen gerçek bir namus**zsun, abdullah öcalan’ın kankasısın.

Ulan çakma doğu, FG harflerinin Beykoz’un plaka kodu olduğu trafik şubenin resmî sitesinde yer almakta, bu belgeyi al nereye soka**ğına sen karar ver.

peker.webppeker2.webppeker3.jpg

Önceki ve Sonraki Haberler
Politika