Sedat Peker'den Levent Göktaş'a: Sen kimsin lan yavşak!

Sedat Peker'den Levent Göktaş'a: Sen kimsin lan yavşak!

Levent Göktaş'a ait olduğu iddia edilen hesaptan bugün Sedat Peker'e eleştiri geldi: "Beni Sedat Peker ile karıştırmayın" diye yer alan açıklamaya Sedat Peker tepki gösterdi.

Gün içinde Hablemitoğlu cinayetinin şüphelisi Levent Göktaş'a ait olduğu iddia edilen hesaptan, akşam önemli açıklamalar yapacağım duyurusu yapıldı. 

23:00'te Twitter hesabından yapılan açıklamada, Göktaş'a ait olduğu söylenen hesapta Sedat Peker için şu ifadeler yer aldı:

Şunu aklınızdan çıkarmayın beni Sedat Peker ile karıştırmayın! Devlet denilen aygıtı başınıza geçiririm!

Sedat Peker bu ifadelere sözcüsü Emre Olur üzerinden yanıt verdi:

Biraz önce @halktvcomtr’yi seyrederken Levent Göktaş’a ait olduğu söylenen bir açıklamadan bahsediyorlardı. Orda bir kelime canımı sıktı “Beni Sedat Peker’e benzetmeyin devleti başınıza yıkarım” demiş. Levent abi eğer bu sözü sen söylemediysen şimdi söyleyeceklerimden dolayı kusura bakma. Beni Sedat Peker’le karıştırmayın demek ne demek? 
Kimsin lan sen yavşak, Ankara’ya geldiğimde görüşmelerimizde yarım metre arkamdan yürüdüğün gerçekliği ortadayken beni Sedat Peker’le karıştırmayın demek ne demek? 
Benim ilgi alanımda değildin. Ancak emin ol şimdi radarıma girdin. Yaşar Baba vasıtasıyla bana teklif ettiğin para ile ortadan adam kaldırma tekliflerini de seçimlere 2 ay kala çekeceğim videolarda da konuşacağız. Kimsin lan sen beni Sedat Peker ile karıştırmayın diyorsun?
Ulan tüm dünya öğrendi de sen öğrenemedin mi? Dostlarımla eşit olmayı kabul ederim üstünlük taslamam ancak kimsenin beni küçültmesine izin vermem. Kibrit kutusuna girmeye hazır ol. Seni de kibrit kutusuna sokacam. SÖZ NAMUS GÖRECEKSİN. Zekaya saygı duymayı sen de öğreneceksin.