Sefirin Kızı dizisi Masumlar Apartmanı bitirdi! Bu sonuçlar Masumlar Apartmanı dizisini final yaptırır! Milyonlar şok içerisinde neler oluyor?

Sefirin Kızı dizisi Masumlar Apartmanı bitirdi! Bu sonuçlar Masumlar Apartmanı dizisini final yaptırır! Milyonlar şok içerisinde neler oluyor?

STAR TV ekranlarının en sevilen dizilerinden biri olan Sefirin Kızı dizisi Masumlar Apartmanı dizisini resmen bitirdi. Ekranlara gelen ve reytingleri çok düşük olan Sefirin Kızı dizisinin Masumlar Apartmanı dizisini solladı.

Her iki dizininde Salı günü yayınlanmasından dolayı Sefirin Kızı dizisinin Masumlar Apartmanı dizisini reytinglerde geçtiği düşünülse de böyle bir şey mümkün olmadı. Binlerce etkileşim olarak Sefirin Kızı, reytingleri yüksek ve çok konuşulan dizilerin hepsinin fişini sosyal medyada resmen çekti.

Dün akşam ekranlara gelen Masumlar Apartmanı dizisi, totalde ikinci olarak günü bitirdi. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ise totalde birinci oldu. Sefirin Kızı dizisinin finaline bir bölüm kalmışken reytingler ise oldukça düşük gelmişti. Gelecek hafta Salı günü ekranlara veda edecek olan Sefirin Kızı dizisini sosyal medyada resti çekti!

tuba-buyukustun-sefirin-kizi-nda-ilk-kez-13888167-8342-osd.jpg (639×357)

Engin Akyürek ve Tuba Büyüküstün’ün yurt dışındaki hayranları sayesinde binlerce etkileşim olan dizi sosyal medyada Masumlar Apartmanı, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz gibi köklü ve sevilen dizilere rest çekerek ilk sıraya oturdu. Sonuçları görenler ise "Bu tablo Masumlar Apartmanı dizisine final yaptırır" yorumlarına neden oldu!

e0nak09xsaama0r.jpeg (800×450)

Sefirin Kızı dizisinin sosyal medyada aldığı toplam reytingler ilk sıraya geçirdi. Toplamda 174 bini aşkın ileti alan Sefirin Kızı dizisi Masumlar Apartmanı dizisini 10'a katladı. Masumlar Apartmanı 22 bin ileti alırken üçüncü sırada ise Hekimoğlu dizisi yer aldı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ise bir haftada toplamda 9 bini aşkın ileti aldı.

masumlar-apartmani-nda-gercekler-ortaya-cikiyor-14111006-8443-m.jpg (640×426)

 

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv