Seks hayatınızdaki heyecanı zirveye taşıyacak 4 sır!

Seks hayatınızdaki heyecanı zirveye taşıyacak 4 sır!

Fiziksel egzersizler yaparak orgazm sırasında zevki artırmak mümkün. İşte sadece kadınlara özel seks hazzını artırmaya yarayan kegel egzersizleri...

Pubokoksijeal kasları; idrarın kontrol edilmesini sağlar ve orgazmı kolaylaştırır. Ancak bu etkilerinden faydalanabilmek için bahsedeceğimiz egzersizleri düzenli bir şekilde yapmanız gerekecek.

KASIK BÖLGENİZİ SIKIN

Parmağınızı cinsel organınızın üzerine koyun ve o esnada kasık bölgenizi sıkın. Kaslarınızı sıkıp bıraktıktan sonra rahatlama hissi duyacaksınız.

ARA SIRA YAPIN

İdrarınızı yaparken hızlı bir şekilde değil de durarak işemelisiniz. İdrarı yaparken kasıklarınızı sıkın ve idrarınızı bir anda durdurun. Bu egzersizi ise sürekli değil ara sıra yapmanız gerekmektedir.

200 KERE SIKIN

Oturduğunuz yerden pelvik kaslarınızı 200 kere sıkıp bırakın. Bu hareketi yapmak son derece basit ve her yerde yapmanız mümkün. Hareket için genelde oturarak yapılması tavsiye edilir.

YAVAŞ YAPMAYA ÖZEN GÖSTERİN

Sırt üstü uzanın. Bacaklarınızı masa pozisyonunda havaya kaldırarak kalçanızı sıkın. 10 dakika boyunca bu 40 saniye aralıklarla hareketi uygulayın. Kegel egzersizlerini yaparken hızlı değil yavaş bir şekilde yapmaya özen gösterin. Her hareketi yaparken kasık bölgenizi hızlı bir şekilde sıkın.

İlgili Haberler
Yaşam