Selahattin Demirtaş'ın hastaneye kaldırıldığı haberlerine ilişkin HDP’den açıklama

Selahattin Demirtaş'ın hastaneye kaldırıldığı haberlerine ilişkin HDP’den açıklama

Edirne F Tipi Yüksek Güvenlikli Cezaevi’nde tutuklu bulunan eski HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, göğsünde sancı ve nefes alamama şikayetiyle yeniden hastaneye sevk edildiğine ilişkin haberlere HDP'den yalanlama geldi.Edirne...

Edirne F Tipi Yüksek Güvenlikli Cezaevi’nde tutuklu bulunan eski HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, göğsünde sancı ve nefes alamama şikayetiyle yeniden hastaneye sevk edildiğine ilişkin haberlere HDP'den yalanlama geldi.

Edirne F Tipi Yüksek Güvenlikli Cezaevi'nde tutuklu bulunan eski HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş'ın, göğsünde sancı ve nefes darlığı şikayetiyle bir hafta aradan sonra tekrar Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesine kaldırıldığına ilişkin haberler yayıldı.

Demirtaş'ın sağlık durumuna ilişkin Halkların Demokratik Partisi(HDP)'nin resmi Twitter hesabından yapılan açıklamada: "Demirtaş’ın bugün 17:30’da gastroenteroloji bölümünde, daha önce verilen randevu planlaması sonucu yarım kalan tetkiki yapılmış, 19:30’da cezaevine dönmüştür. Saat 20-22 arası avukatları ile görüşmüştür, genel durumu iyidir, yapılan haberler doğru değildir" denildi. 

Son Dakika Haberleri