Selçuk Tektaş'ın cenazesine katılmamıştı: Demet Akalın'dan açıklama

Selçuk Tektaş'ın cenazesine katılmamıştı:  Demet Akalın'dan açıklama

Alişan'ın kardeşi Selçuk Tektaş'ın cenazesine yakın arkadaşı olarak bilinen Demet Akalın'ın katılmaması dikkat çekmişti. Akalın, konuyla ilgili açıklama yaptı.

Alişan'ın kardeşi Selçuk Tektaş'ın cenazesine tiyatro sanatçısı Melek Baykal, manken Çağla Şikel ve şarkıcı Bülent Serttaş gibi isimler katılmış ancak Alişan'ın yakın dostu olarak da bilinen Demet Akalın'ın katılmaması dikkat çekmişti. 

Yakın arkadaşının en acı gününde yanında olamayan  Demet Akalın'ın iki gün önce güneş alerjisi olduğu ve bu sebeple cenazeye katılmadığı öne sürüldü.

'BODRUM'DA KONSER VERDİ' İDDİASI

Önceki akşam Bodrum'da konser verdiği iddia edilen Demet Akalın, tepki topladı. 

Akalın için "Dost kara günde belli olur bu yakışmadı", "Ne olursa olsun Alişan'ın yanında olmalıydı" ve "Rahatsız olduğu için cenazeye gitmedi ama konserde oynuyor" gibi birçok yorum yapıldı.

alisan-in-kardesi-selcuk-tektas-in-cenazesine-katilmamisti-demet-akalin-dan-flas-aciklama-60fab71ac76c9.webp

"İKİ GÜNDÜR ALİŞAN'IN YANINDAYIM"

Alişan ile aylarca Star TV'de sabah programı sunan ünlü şarkıcı, konuyla ilgili sessizliğini bozdu. Akalın, "Ben iki gündür Alişan'ın yanındayım. Beni bu işlerin içine sokmayın! İnsanlar acılı! Sabah mezarlıktaydım, kızının mandalinası babasının üstünde toprağın üstünde! Ayıptır, günahtır, acı bu acı ya! Magazinlik değil konu ne garipsiniz ayıp" diye ifade etti. (Kaynak. Haber Global)

Önceki ve Sonraki Haberler
Magazin