Sendika.org’a 16. kez engelleme girişimi

Sendika.org’a 16. kez engelleme girişimi

BTK’dan sendika.org sitesine yeni bir engelleme girişimi daha geldi. Site yayına, “sendika.org'' adıyla yayına devam ediyor.Sendika.org’dan konuyla ilgili yapılan açıklama şöyle: “Başkanlık sisteminin oylanacağı referandum...

BTK’dan sendika.org sitesine yeni bir engelleme girişimi daha geldi. Site yayına, “sendika.org'' adıyla yayına devam ediyor.

Sendika.org’dan konuyla ilgili yapılan açıklama şöyle: “Başkanlık sisteminin oylanacağı referandum öncesi hayır’ın sesi olmaya çalışan Sendika.Org, hayır’lı haberleriyle, El Bab haberleriyle, Nusaybin haberleriyle ve AKP-IŞİD-Nusra bağlantılarını gözler önüne serdiği haberleriyle hakikati haykırmaya devam ederken yeni bir engelleme girişimiyle karşı karşıya kaldı. Sansürün ardından Sendika.15 ile yayınımızı sürdürüyoruz.

Bu son engelleme girişimiyle 25 Temmuz 2015’te başlayan sansür dalgasında Sendika.Org 16. kez erişime engellenmiş oldu. 17 Aralık’taki erişim engelinin ardından yayınımızı sürdürdüğümüz Sendika14.Org adresinden sitemize ulaşmaya çalışan okurların karşısına yeni bir BTK kararı çıktı.

Gerçeklerin öğrenilmesini, ülkenin içine sürüklendiği halin gerçek sorumlularının sorgulanmasını istemeyen iktidarın sansür çabaları nafile. Gerçekler orta yerde duruyor ve halkın haber alma hakkını savunan Sendika.Org bir kez daha yineliyor: ''Ne zulmü kabul eder ne sansüre boyun eğeriz! Sendika.Org susmayacak!’ “

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv