Şenol Güneş ne zaman bırakıyor?

Şenol Güneş ne zaman bırakıyor?

A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş milli takımdaki görevini ne zaman bırakacağını açıkladı. 'Ortak Hayalleri Tasarlamak' panelinde konuşan....

A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş milli takımdaki görevini ne zaman bırakacağını açıkladı. 'Ortak Hayalleri Tasarlamak' panelinde konuşan Güneş, 2022 Dünya Kupası'nın kendisi için final olacağını söyledi.

A Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş, 'Ortak Hayalleri Tasarlamak' panelinde konuştu. Tecrübeli teknik adam, milli takımdaki görevinin ne zaman sona ereceğini açıkladı.

İşte Şenol Güneş'in açıklamaları:

Fransa maçı bir sonuçtur, başarı elde edilmiştir. Amaç insanların mutlu olmasına vesile olmaktır. Bizim birlikte yapacağımız çok şey var.

Her sahaya giderim. Benim futbolcum da gidecek. Birlikte savaşacağız. Biz büyük bir ülkeyiz. İnşallah Diyarbakır'a gideceğiz, Sivas'a gideceğiz. 15 yaşına kadar şehrimden dışarı çıkamadım, şimdi şehrime gidemiyorum. Taraftarı olan bir Milli takım... Tüm takımları tutan taraftarların, piramitin tepesinde olan Milli takımda birleşmesini istiyoruz.

2022 Dünya Kupası benim için final olacak.

Spor