Seren Serengil, Demet'e hak verdi!

Seren Serengil, Demet'e hak verdi!

Seren Serengil, Demet Akalın'ın Ramazan ayı programları için "hocalara vereceğiniz yüz binlerce lirayı dağıtın fakir fukaraya" sözlerine destek verdi.

Şarkıcı Demet Akalın, geçtiğimiz günlerde yaptığı paylaşımla Ramazan ayı programları için öneride bulunmuştu. Akalın, "Ramazan ayında TV kanallarına çıkaracağınız hocalara vereceğiniz yüz binlerce lirayı dağıtın fakir fukaraya" demişti.


Demet Akalın'ın sözlerine Seren Serengil'den destek geldi. "Dinle alakalı bir sohbetin karşılığında para alan bir din adamına nasıl itibar edebilirsin?" diyen Seren Serengil "Din adamının din kardeşlerine din sohbeti yapıp para alması bizim işimizle aynı şey değil" dedi.

NİHAT HATİPOĞLU YORUMU
Seren Serengil konuşmasına şöyle devam etti: "Astronomik rakam rakamlar alınca dine hizmet etmiş olmuyor. Nihat Hatipoğlu için çok büyük iddialar çıktı. Adamı çok sevdik çok huzur dolu sonra dendi ki 'Ne kadar büyük paralar alınıyor.' Dinde bu para meselesini duymak istemiyorum. Din adamlarının bu kadar astronomik rakamlar alması yaptığı görevin üstüne çıkıyor anlamı kalmıyor. O yüzden Demet haklı."

Kaynak:Haber Kaynağı

Önceki ve Sonraki Haberler
Magazin