Seren Serengil 'Yaza çıkamam' demişti, kabus gibi görseller geldi! Hayranları korkudan tir tir titriyor! "Ne oldu sana Seroomm"

Seren Serengil 'Yaza çıkamam' demişti, kabus gibi görseller geldi! Hayranları korkudan tir tir titriyor! "Ne oldu sana Seroomm"

Son zamanların en çok konuşulan isimlerinden biri olan Seren Serengil kısa bir süre önce "Yaza çıkamayabilirim" sözlerini dile getirmişti. Hızla kilo veren Seren Serengil, geçirdiği ameliyat hakkında ise "Çok pişmanım. Kimse asla ama asla yaptırmasın"

Şimdilerde Söylemezsem Olmaz isimli bir programda sunuculuk yapan Seren Serengil, Dumping sendromu nedeniyle programda da birçok kez fenalık geçirmiş ve canlı yayından ayrılmak zorunda kalmıştı. Doktorunun tavsiyesiyle birlikte yapımcısından izin isteyen Seren Serengil, sevgilisi Tohma ile birlikte bir tatil yapıyor.

Yaptığı tatilinden de eğlenceli anlarını paylaşan Seren Serengil, neredeyse her paylaşımıyla sosyal medyada büyük bir gündem oluyor. Sevilen ismin sağlık durumu son zamanlarda yeniden nüksetmiş ve adeta bir deri bir kemik haline geri dönmüştü.

seren-serengil-3-2.jpeg (452×450)

Aşırı zayıf haliyle magazin dünyasında yerini alan Seren Serengil, dikkatleri üzerine topladı. Birçok takipçisi Seren Serengil'in son hali için "Ne oldu be sana Seroom" gibi yorumlar düştü. Yaptığı Photoshop'a karşılık olarak bir takipçisinden gelen "Zayıfladığından beri aşırı çirkinleştin birde fotoğrafta oynama mı yaptın?" gibi kırıcı bir yoruma daha fazla sessiz kalmadı.

seren-serengil-2-1.jpeg (450×450)

“Elimde değil 4 kg yağ kalmış ve bu çok tehlikeli yiyorum da ama zayıflıyorum. Allah yardım etsin yapacak bir şeyim yok bir yandan çalışmak zorundayım koşturuyorum dinlenmiyorum da şimdi buraya gelmesem bu tekne en az üç ay bitmez mecburum ben de bayılmıyorum ama işte ben her işimin başında durmak zorundayım.” sözlerini dile getiren Seren Serengil dikkatleri üzerine çekti.

seren-serengil-1-1.jpeg (379×450)

Önceki ve Sonraki Haberler
Magazin