Seren Serengil yeni bir polemiğe karıştı

Seren Serengil yeni bir polemiğe karıştı

Seren Serengil her gün magazin programında hemen hemen her ünlüye yorum yapmaya devam ediyor ve polemiklerin arkası kesilmiyor. Sosyal medya Seren Serengil'e aşırı sinirlendi ve olanlar oldu.

Uzun süre önce geçirdiği mide ameliyatının ardından dumping sendromu adında bir hastalığa yakalanan ve hızla kilo vermeye başlayan Seren Serengil, sağlık sorunlarından dolayı magazin gündeminde sık sık konuşuluyordu. Bunun yanı sıra programında sürekli bir isim hakkında yorumda bulunan ünlü sunucu, bu seferde hedefine o ismi aldı. Milyonlarca kişi yapılan bu yorumun ardından, “Yeter artık!” sözlerini dile getirdi.

Geride bıraktığımız günlerde ikinci bebeğine doğum yapan Buse Varol hakkında açıklama yapan Seren Serengil, “Çokta tanınan bir isim değildi. Alişan’la evlenince hayatını garantiledi!” sözlerini dile getirmişti. Seren Serengil bu seferde yeniden ekranlara dönmeye hazırlanan o isim hakkında açıklama yaptı. Milyonlarca kişi Seren Serengil’in ardı arkası kesilmeyen açıklamalarına tepki verdi.

Geçtiğimiz yıllarda oğlu Karan’ın doğmasının ardından onun bakımıyla ilgilenen ve ekranlara veda eden Fahriye Evcen, yeni bir projeyle yeniden seyirci karşısına geçeceğini dile getirmişti. Ünlü oyuncuya Seren Serengil’den yorum gecikmedi. Söylemezsem Olmaz programının sunucusu Seren Serengil, yaptığı yorumla beraber sosyal medyanın çalkalanmasına neden oldu.

“Dizilerden yana çokta şanslı değil…”

Fahriye Evcen her bölüm için 130.000 TL alacağı yeni bir projeye imza attı. Fahriye Evcen’in projesinin ardından açıklama yapan Seren Serengil, “Ekranlarda geldiğinde dizi maksimum 5 bölüm oynuyor. Sonra zararlı çıkarak final yapıyor! Fahriye Evcen’in kariyer hayatının yükselmesini sağlayan ilk dizisi Yaprak Dökümü. Bir diğeri ise Çalıkuşu oldu ve orada da Burak Özçivit’i yani hayatının aşkını buldu. Fakat bunlar dışında oyuncunun ekran performansı kırıklıklarla dolu. Sinemada çok güzel bir başarısı var ama dizilerden yana çokta şanslı değil.” sözlerini dile getirdi.

Fahriye Evcen’in diziden çok sinemada başarı elde ettiğini söyleyen Seren Serengil, yaptığı eleştirinin ardından sosyal medya gündeminde büyük bir yankı uyandırdı. Binlerce kullanıcı Seren Serengil’in yorumları karşısında, “Artık yeter yani!”, “Kim ne yapıyorsa yapsın, sen niye yorum yapma gereği duyuyorsun ki!” sözlerini dile getirdi.

Medya