Seren Serengil yine ameliyat oldu

Seren Serengil yine ameliyat oldu

Zayıflamak için aylar öncesinde operasyon geçiren ve daha sonra sürekli kilo verdiği için ölüm tehlikesi yaşayan Seren Serengil, dün yine ameliyat oldu.

Seren Serengil'in ciddi sağlık sorunlarıyla mücadele ettiğini söyleyen erkek arkadaşı Mustafa Tohma, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda "Safra kesesi ameliyatı oldu, vücut toparlayınca yine ameliyat olacak. Dualarınıza ihtiyacı var" dedi.

Bir ay önce Haberal hocamızın denetiminde hastanesinde yapılan tetkikler sonucu bağırsağının olması gerekenden daha kısa olduğu için damping sendromunun olduğu ve geçmesinin ve kilo almasının vücut direnci ve bağışıklık sisteminin kuvvetlenmesinin ameliyat öncesi gerektiğini söylemişti. Safra kesesi alınacak bağırsak ameliyatı beraber bir ara olacaktı bu ayında sonunda...

Fakat Seren'in karaciğer değerlerinin birdenbire çok yüksek çıkması ve siroza çevirebilme ihtimali onun vücut denge ve değerlerinin yerine gelmesini beklenmeden derhal ameliyat olma zaruretini doğurdu. İki ameliyatı aynı anda vücudu kaldıramayacağından ilk safra kesesi alındı.

İkinci ameliyatı da vücut biraz daha toparlanınca kan değerlerini yerine gelince olacak. Şu an iyi... Siz sevenlerinin duasıyla daha da iyi olacak. Teşekkür ederiz" diye yazdı.

094318901-ameliyat-olan-seren-serengil-039-den-aciklama-3-14320334o.jpg

Önceki ve Sonraki Haberler
Magazin