Serenay Sarıkaya Maldivler tatilinde

Serenay Sarıkaya Maldivler tatilinde

Bir süredir ekranlardan uzak olan oyuncu Serenay Sarıkaya, tatil için Maldivler'e uçtu. Deniz, kum ve güneşin tadını çıkaran Sarıkaya, keyifli anlarını takipçilerinin beğenisine sundu.

Son dönemde Cem Yılmaz ile yaşadığı ayrılık süreciyle gündemde olan oyuncu Serenay Sarıkaya, birlikteliklerinin bitmesinin ardından Ege'de uzun bir süre tatil yapmıştı.

Uzun süredir ekranlardan uzak kalan ve son olarak Alice Müzikali ile izleyici karşısına çıkan Sarıkaya, bu kez soluğu Maldivler'de aldı.


Serenay tatilde

Rol aldığı 'Bergen' filminin çekimlerinin ertelenmesinin ardından tatile çıkan 29 yaşındaki Serenay Sarıkaya, önceki gün günbatımında verdiği pozu sosyal medya hesabından yayınladı.
Ünlü oyuncu, gönderisine, "Ay'ı çok seven insanlara 'Selenofil' denildiğini biliyor muydunuz?" notunu düştü.

Sarıkaya'ya takipçileri, "Ay'a benzer yüreğim" şeklinde esprili yorumlar yaptı.
Leopar desenli bikinisinin üzerine giydiği beyaz tişörtü ve aksesuarlarıyla poz veren oyuncu, bu karesini de Instagram'dan yayınladı.

Serenay Sarıkaya'nın keyifli halleri dikkatlerden kaçmadı.
Sıcak havanın ve güneşin tadını çıkaran Sarıkaya, kahve keyfi yapmayı da ihmal etmedi.

Maldivler

Maldivler, Hindistan'ın güneyinde ve Sri Lanka'nın yaklaşık 750 kilometre güneybatısında yer alır. Yerleşim bulunan 305 adadan 200'inde Maldivliler yaşamakta, 105 ada ise "otel ada" şeklinde kullanılmaktadır.

hdhdh.png

download.jpg

download-002.jpg

Medya