Serenay Sarıkaya yine yakalandı! Bikinisiyle tüm bakışları üzerinde topladı

Serenay Sarıkaya yine yakalandı! Bikinisiyle tüm bakışları üzerinde topladı

Bir süredir ekranlarda görünmeyen Serenay Sarıkaya, bir derginin çekimleri için soluğu Bodrum'da aldı. Ayrıca 28 yaşındaki oyuncu, gün boyu denizden çıkmadı.

Son yılların en popüler televizyon yüzlerinden Serenay Sarıkaya, rotasını Bodrum'a çevirdi. Plajda ilgi odağı olan yıldız, çekimlerden fırsat bulduğu anlarda deniz ve güneşin tadını çıkardı. Dergi çekimleri nedeniyle beş farklı kıyafetle günü tamamlayan Serenay Sarıkaya, sahildeki kayaların üzerinden atlarken tehlikeli anlar yaşadı.

YORGUNLUĞUNU ATTI

Kayaların üzerinde dans edip poz veren 28 yaşındaki oyuncu, çekimlerin bitmesiyle birlikte soluğu otelin plajında aldı. Mayosunu giyen Serenay Sarıkaya, yürüyüşün ardından iskeleye çıkarak, günün yorgunluğunu attı. Oyuncunun sürekli telefonla konuşması dikkat çekti.

hem-is-hem-de-tatil-icin-bodrum-a-giden-serenay-14197464-3037-m.jpg

BİKİNİSİYLE OBJEKTİFLERE TAKILDI

Ertesi gün çekimlerin devam ettiği otelin iskelesine inen ve verilen arayı denizde değerlendiren ünlü oyuncu, bikinisiyle objektiflere takıldı. Çekimi gerçekleştiren fotoğrafçıya birbirinden güzel pozlar veren Seranay, tüm bakışları üzerinde toplarken, formda görüntüsüyle büyüledi.

hem-is-hem-de-tatil-icin-bodrum-a-giden-serenay-14197464-6332-m.jpg

MUHABİRLERE EL SALLADI

Günü güneşlenerek geçiren Sarıkaya, kendisini görüntüleyen magazin muhabirlerini el sallayarak selamladı. Bir süredir ekranlarda olmayan Seranay Sarıkaya'nın, Bodrum'da konakladığı otelden bugün ayrılıp, İstanbul'a döneceği öğrenildi.

hem-is-hem-de-tatil-icin-bodrum-a-giden-serenay-14197464-2884-m.jpghem-is-hem-de-tatil-icin-bodrum-a-giden-serenay-14197464-9297-m.jpg

Önceki ve Sonraki Haberler
Magazin