Sessiz sedasız kızımı götürmek istiyorum

Sessiz sedasız kızımı götürmek istiyorum

Baba Sıddık Gültekin açıklamasında ‘Sessiz sedasız kızımı götürmek istiyorum, şu anda doktor bey bana diyor ki 'DNA testi acaba kızınız mı değil mi? 15 gün sonra cenazeyi alırsınız. Ben 15 gün burada yaşayamam’ ifadelerini kullandı.

5 gündür kayıp olan üniversite öğrencisi Pınar Gültekin'in cansız bedeninin bulunmasının ardından cenazeyi almayı bekleyen babası ve abisi konuştu.

Muğla'nın Ula İlçesinde öldürülen Pınar Gültekin'in cenazesini bekleyen babası Sıddık Gültekin, "Şu anda çok sinirliyim, sinirli halimle konuşuyorum bütün Türkiye'den de özür diliyorum. Maalesef 6 senedir kızım burada okul okuyor. Bir tane canavarca, adice bir katil zanlısı vahşice öldürmüştür. Ben kızımın cenazesini almaya gelmişim. Sessiz sedasız kızımı götürmek istiyorum, şu anda doktor bey bana diyor ki 'DNA testi acaba kızınız mı değil mi? 15 gün sonra cenazeyi alırsınız.' Ne zaman çıkacağı belli değil. Bizim insanlar hepsi şu anda bekliyorlar, kabristanı bile açılmış. Muğla'da bir sene içinde üçüncü vaka oluyor. Jandarma ve emniyet ekiplerine teşekkür ederim. Ben 15 gün burada yaşayamam" dedi.

İlgili Haberler
Etiketler :