Sevda Demirel Hande Ataizi'ne neden tokat attı? İlk kez açıkladı...

Sevda Demirel Hande Ataizi'ne neden tokat attı? İlk kez açıkladı...

Manken ve sunucu Sevda Demirel, katıldığı bir televizyon programında çarpıcı açıklamalar yaptı. Hande Ataizi’ne attığı tokatla hafızalara kazınan Demirel, yaşanan o olayın perde arkasını anlattı.

Hande Ataizi ile yıllar önce canlı yayında yaşadığı kavga ile hafızalara kazınan ve attığı tokat ile gündeme oturan Sevda Demirel katıldığı bir televizyon programında oldukça çarpıcı açıklamalar yaptı. Demirel, Hande Ataizi ile yaşadığı o olayın perde arkasını da anlattı.

sevda1.jpg

O zamanlar çok genç ve daha menajerinin bile olmadığını söyleyen Demirel, kendisine birinin kafayı taktığını ve reddettikçe de peşini bırakmadığını ifade etti.

“Dergilere poz verdiğim için sanırım bana libidosu çok yükseldi ve bana bir tuzak kuruldu” diyen Demirel, iş yemeği olarak gittiği bir restorana davet edildiğini ancak restorana geldiğinde araçtan inemeyip kaçırıldığını söyledi.

sevda3.jpg

Kurtulmak için hareket halindeki arabadan atlayan Sevda Demirel, çevredeki vatandaşlara kaçırıldığını söylemesine karşın araçtaki kişilerin kendilerini ahlak masasından polis olarak tanıtmaları üzerine şuurunu kaybettiğini söyledi.
Sonrasında kendisine takıntılı olan adamın karşısına çıkarıldığını söyleyen Demirel, “Sırf seksi görünüyorum diye ne acılar yaşattılar bana” dedi.

sevda2.jpg

SELDA BAĞCAN TÜRKÜ SÖYLEDİ BEN AĞLADIM..”
Yaşanan bu olay sonrası psikolojisi bozulduğunu ifade eden ünlü manken, 7 gün yemek yemediğini söyledi. Demirel programda yaşadıklarını şöyle anlattı:
“Selda Bağcan türkü söylerken ağlamaya başladım 'anne ben yapmadım' diye şuurumu kaybettim, salya sümük ağladım. Selda Bağcan türküyü kesti ve Savaş Ay'a 'Savaş ben o kadar cezaevinde yattım bu kızın suçsuz olduğuna inanıyorum. Bunda bir şey var araştır, gazeteciliğini kullan' dedi”

“KOSKOCA EMNİYET MÜDÜR BENİ AKLIYORSA..”
“Daha sonra bir kağıt geldi Savaş Ay'ın eline. Ben bir an korktum, ama İstanbul Emniyet Müdürü Ramazan Er, 'Sevda kızımıza yanlış bir soruşturma açılmıştır. Bu polisler hakkında soruşturma açtık. Sevda kızımız bu soruşturmayı benimle birlikte takip edebilir' dedi. Ben sahte sandım aramayı, koskoca emniyet müdürü beni aklıyorsa hayatımın kurtuluşu demektir.”

“BEN BURADA MAĞDURUM..”

“Ben burada mağdurum. Hande Ataizi de bu yaşananları takip etmiştir. Programına katılıyorum, sen bir kadın olarak benim bir arkamda dur, sormuyor bile. Bana 'ulan sen basılmadın mı?' diyor. Bugün olsa aynı şeyi yaparım."x1080-2.jpg

 

Yaşam