Şevket Çoruh diziden çıkarılacak mı?

Şevket Çoruh diziden çıkarılacak mı?

Kanal D’nin sevilen dizisi '' Arka Sokaklar’ın 434. bölüm fragmanı yayınlandı. Mesut komiser teröristlerin eline düşen oğlunu kurtarırken vuruluyor. Hüsnü komiser de kızının gizlice evlendiğini görünce kalp krizi geçiriyor."BEN...

Kanal D’nin sevilen dizisi '' Arka Sokaklar’ın 434. bölüm fragmanı yayınlandı. Mesut komiser teröristlerin eline düşen oğlunu kurtarırken vuruluyor. Hüsnü komiser de kızının gizlice evlendiğini görünce kalp krizi geçiriyor.

"BEN DE HAYIR DİYORUM" DEMİŞTİ

Fragmanı izleyenler "Şevket Çoruh diziden kovuluyor mu?" sorusunu sordu. Bilindiği gibi Şevket Çoruh HAYIR diyen İrfan Değirmenci'nin kovulmasının ardından "Ben de Hayır diyorum, beni de kovun" diye seslenmişti.

RIZA BABA’NIN EKİBİNDE KARA BULUTLAR DOLAŞIYOR

'' Arka Sokaklar’ın yeni bölümünde hem Mesut komiserin hem de Hüsnü komiserin durumu kritik. Adeta Rıza Baba’nın ekibinde kara bulutlar dolaşıyor. Oğlunu kurtarmaya çalışan Mesut komiser teröristler tarafından vuruluyor.

HÜSNÜ KOMİSERİN KIZI GİZLİ GİZLİ EVLENİYOR

Hüsnü komiserin kızı Zeliş ailesinden gizli gizli evleniyor. Nikahı basan Hüsnü komiser kızının bu hareketine dayanamayıp kalp krizi geçiriyor.

''ARKA SOKAKLAR’IN YENİ BÖLÜMÜ 24 MART’TA

'' Arka Sokaklar’ın yeni bölümü 24 Mart Cuma günü Kanal D ekranlarında izleyici ile buluşacak.

">