Şevket Çoruh: Göz yaşlarımı tutamıyorum, hıçkıra hıçkıra küfrediyorum

Şevket Çoruh: Göz yaşlarımı tutamıyorum, hıçkıra hıçkıra küfrediyorum

İstanbul’u dün akşam saatlerinde etkisi altına alan yağmur yine çok sayıda mağdur yarattı. Yağmur yüzünden araçlarında mahsur kalanlar olduğu kadar yoğun yağış sebebiyle su baskını kabusuyla karşı karşıya kalan isimler...

İstanbul’u dün akşam saatlerinde etkisi altına alan yağmur yine çok sayıda mağdur yarattı. Yağmur yüzünden araçlarında mahsur kalanlar olduğu kadar yoğun yağış sebebiyle su baskını kabusuyla karşı karşıya kalan isimler de oldu. Yağmur mağdurlarından biri de oyuncu Şevket Çoruh'tu.

Arka Sokaklar dizisinde uzun yıllardır başarılı bir performans çıkaran ve kısa bir süre önce neredeyse tüm malvarlığını harcayarak ortaya çıkardığı BabaSahne adlı tiyatroyu açan Çoruh böylesine büyük emeklerle vücuda getirdiği eserinin su baskını yaşamasına hesabından tepki gösterdi.

Sosyal medya hesabından kinayeli bir şekilde; “Şu yağmur kadar romantik bir şey yok göz yaşlarımı tutamıyorum. Hıçkıra hıçkıra küfrediyorum'' satırlarına yer veren Şevket Çoruh yaşadığı felaketin boyutunu göstermek adına bir de video paylaştı.

BabaSahne'nin hali şöyle: