Şevket Çoruh'un Kanal D'deki akıbeti belli oldu

Şevket Çoruh'un Kanal D'deki akıbeti belli oldu

Kanal D'de yayınlanan Arka Sokaklar dizisinde Mesut komiser rolünü canlandıran Şevket Çoruh, İrfan Değirmenci'nin Kanal D'den kovulmasına tepki göstermiş, “Ben de hayır diyorum, beni de kovun'' ifadelerini kullanmıştı.Kanal...

Kanal D'de yayınlanan Arka Sokaklar dizisinde Mesut komiser rolünü canlandıran Şevket Çoruh, İrfan Değirmenci'nin Kanal D'den kovulmasına tepki göstermiş, “Ben de hayır diyorum, beni de kovun'' ifadelerini kullanmıştı.

Kanal D’de Arka Sokaklar’ın geçen hafta yayınlanan 435’inci bölümünde Mesut komiserin vurulmuş, ameliyathaneye giren düşmanı Gümüş, alnına silahı dayamıştı. Mesut komiserin öleceği tahmin edilirken, Mesut komiseri canlandıran “Şevket Çoruh diziden ayrılıyor'' iddiaları bir anda alevlenmişti.

Arka Sokaklar dizisinin dün yayınlanan 436. bölümünde ayrıntılar belli oldu. Gümüş, Mesut komisere silahı dayayıp öldüreceği sırada, Rıza Baba’nın ekibi aldıkları istihbarat doğrultusunda ameliyathaneye girdi. Başarılı bir operasyon sonrasında, Mesut’u kurtarıldı. Mesut ve Tunç yeniden ameliyata alındı. Bölümün sonunda, başarılı geçen ameliyatın ardından, ikisinin de gözlerini açtı. Her ne kadar operasyon başarılı geçmiş olsa da Mesut komiseri öldürmek isteyen Gümüş, ekibin geldiğini görünce baygın numarası yaparak hastaneden kaçmayı başardı. Dün ekrana gelen bölüm Şevket Çoruh'un Arka Sokaklar dizisinde devam edeceği şeklinde yorumlandı.