Şevval Sam'ın 14 yıllık ilişkisini annesi Leman Sam anlattı

Şarkıcı Şevval Sam, bayramın 2. günü annesi usta şarkıcı Leman Sam’ı ziyarete gitti. Güzel oyuncu çıkışta bayram mesajı vermeyi ihmal etmedi.

Usta müzisyen Leman Sam, kızını yolcu ettikten sonra oyuncu Alper Saldıran’la ayak üstü sohbet etti. Ünlü yorumcu, kendisinden bayram harçlığı isteyen Saldıran’la şakalaştı. 69 yaşındaki Leman Sam, korona virüs aşılarını yaptırdığını söyledi.

Alper Saldıran, “Doktor aşkla yeniden başla” adlı programın sunuculuğunu yapan medyatik bir karaktere hayat verdiği yeni dizisi “Aşkın Tarifi”ni anlattı.

Leman Sam, özel hayatının merkezinde hayvanlar ve bitkilerin olduğunu belitti. Sam, “Sadakatsiz” dizisinde Selçuk karakterine hayat veren torunu Tarık Emir Tekin’in model sevgilisi Sofya ile 7 yıldır mutlu bir ilişkisi olduğuna dikkat çekti.

Usta sanatçı, 14 yıldır müzisyen Sarp Maden’le aşk yaşayan kızı Şevval Sam’ın özel hayatına ise hiç karışmadığını vurguladı. Leman Sam röportaj sırasında cihangir sokaklarında spor arabasıyla hız yapan gençlerin neden olduğu gürültü kirliliğinden rahatsız oldu. Sam, kızının Sarp Maden’le ilişkisinin yıllardır çok güzel gittiğini de ifade etti.(Kaynak.tv100)

Önceki ve Sonraki Haberler
Magazin