Şeyma Subaşı, canlı yayında 3.42 saniyede 25 kere ben diyerek rekor kırdı

Şeyma Subaşı, canlı yayında 3.42 saniyede 25 kere ben diyerek rekor kırdı

Şeyma Subaşı Haber Global'de Buket Aydın ile Koltuk programına konuk oldu.

Haber Global'de Buket Aydın ile Koltuk'un bu haftaki konuğu olan Şeyma Subaşı 3 ay önce tanıştığı Mohammed Al Saloussi ile evleneceğini söyledi.
Şeyma Subaşı, sevgilisinin hediye ettiği sweetshirtte yazan "Erkek arkadaşımın malıyım" cümlesinin arkasında durdu. 
Subaşı, televizyondaki yayında : Evet sevgilimin malıyım" dedi.

Video için tıklayınız
 


Mini elbisesiyle sık sık gündem olan Şeyma Subaşı, Mısırlı sevgilisi için şunları söylemişti:
Evet, ben şımarık bir kız arkadaşım ama senin değil. Ben korkunç derecede harika olan erkek arkadaşımın malıyım. Biraz çılgın ve bazen beni korkutuyor ama kendisi tatlılığın ve savaşcılığın mükemmel bir karışımı. Onu seviyorum ve o benim bütün dünyam. Benimle uğraşırsan, onun içindeki canavar uyanır ve cesedini asla bulamazlar."

3 dakika 42 saniye toplam 25 kere ben dedi

Acun ile boşandıktan sonra ne yapacağım ben diye düşündün mü sorusuna Subaşı, 3 dakika 22 saniye içinde toplam 25 kere ben diyerek yanıt verdi. Subaşı, evliliğini bitirme kararını yeni araba alma kararı gibi değerlendirdi.

Deşifre:
Buket Aydın:Acun'dan boşandığı dönemde hiç ne yapacağım? Ben şimdi diye düşündüm ve böyle bir duyguya kapıldın mı?

Şeyma Subaşı: Yani hem ben ay her şekilde zaten dediğim gibi hani ayıp sana göre burada doğsam. öana göre burada da olsam orada böyle dolsa. Ama ne olursa olsun her durumda zaten. Şöyle yüşünen Bir insanın benim kaderim buymuş. Hayırlısı buymuş ki o zaten bir şekilde ne ben çıkacağım? Bunun içinden diye hep düşünürüm ve doğruyu işte dediğim gibi yine pozitifliği gören yani o yönden bardağın dolu yönünden bakan bir insanımdır.  Şimdi ben falan filan bunlara girmem. Ben yine minicik evimde de çok mutlu olurum. İş değiştiririm arabamı yine mutlu olurum. Çünkü hani o bile bana da kul gelir belki de o yönden bakarım. Bana bu kadar mini araba benim en çok kul bir şey bence Herkes yapamaz. Ama evet ben yapıyorum diye bile bunu böyle bakarım. Zaten bunu da paylaşırım. Yani o yüzden mesela bana göre ben ben gerçekten çok güçlü bir insanım. Yani çok güçlü bir insanım. O yüzden zaten bana de bana bir şey olmaz diyorum. Ya Allah istemedikten sonra bana hiçbir şey olmaz. Ben buradan bir tane adım atarım. Ben Levent Bey ile her zaman bunu söylerim. Yarın öyle dönmeyeceğimiz belli değil. Buradan çıkınca ne olacağını bilmiyoruz. Zaten o yüzden ben sürekleyen hayatı Ah Ben ne yaparım Ne ederim diye yaşarsam ben zaten mutlu olamam. Ben zaten pozitif kalamam. Yani göz atıp kapıyı açık açıp kapatıncaya kadar bitecek. Zaten hayat dışı senen öldüğümüzde paniğe sokanlar gibi evine hani Bu çok onlara geliyorum. Ben hani onu düşünüyorum. Yani bize sorulduğunda ne kadar hayatta yaşadığın hayatta kaldım. Göz açıp kapımın ince kadar olacak Bir oyun ne zaman aç akıp gidiyor. Çok hızlı gidiyor. Yani nasıl geçtiğini anlamıyoruz. Dün dağıtıyorum. Buradaydım Çeşme'deydim falan diyorum Bodrum'daydım. Ondan sonra ne şimdi böyle birşey yaşıyorum. Hani her şeyin her anın değerini bilerek ve de çok değer vererek yaşıyorum. Ben ufak büyük her şeyi değer veririm.Yaşadığım her şeye o yüzden de benim için hayatta kalmak yaşamak ve bunun değerini bilmek çok önemli. O yüzden ben öldüğüm zaman davetlerini bu bitmiş olacak. Zaten şuanda ben yaşarken neden hani Bunun değerini bilmem ki güzellikleri görme imkanı ve bu kadar da çok şükür sağlıklıyım ve sağlıklıyız. Ailem sağlıklı Allah bana böyle bir çocuk vermiş  Dünyanın en iyi insanı şimdiki erkek arkadaşım.

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv