Şeyma Subaşı da ekonomi mağduru: Projesinden vazgeçti

Şeyma Subaşı da ekonomi mağduru: Projesinden vazgeçti

Sevgilisinin desteğiyle Miami'de kafe açmayı planlayan Şeyma Subaşı bu projesinden vazgeçmek zorunda kaldı.

Sosyal medya ünlüsü Şeyma Subaşı, 2019 yılında İstanbul'da yaşarken Bebek'te açtığı Healtyish adlı kafesini batınca kapatmak zorunda kalmıştı. Şimdilerde Miami'de kendisinden 5 yaş büyük olan Mısırlı iş insanı Mohammed Alsaloussi ile birlikte gözlerden uzak bir yaşam süren31 yaşındaki sosyal medya fenomeni  Subaşı'nın aynı kafeyi açma hayali kurduğu ve en büyük destekçisinin ise sevgilisinin olduğu ortaya çıkmıştı. Ancak Subaşı bu projesinden vazgeçmek zorunda kaldı.

Kızı Melisa'yı ve dostlarını görmek için Miami ve İstanbul arası mekik dokuyan Subaşı, Zorlu Alışveriş Merkezi'nde objektiflere takıldı. Kısa süre önce İstanbul'a gelen Subaşı soluğu arkadaşlarının yanında aldı. Subaşı, dünyaca ünlü bir blog sayfasıyla proje gerçekleştireceğini söyledi.

''SADECE DÜŞÜNCE OLARAK KALDI''

Miami'de açacağı kafe ile ilgili kendisine yöneltilen sorulara cevap veren Subaşı kafa açacağını doğrulayarak bu düşüncesinden vazgeçtiğini dile getirdi. Subaşı açıklamasında "Böyle bir düşüncem vardı, ancak dediğim gibi sadece düşünce olarak kaldı. Şu an için böyle bir planım yok" ifadelerini kullandı.

Şeyma Subaşı'nın ekonomide yaşanan daralma nedeniyle bu kararından vazgeçtiği öne sürüldü.

Önceki ve Sonraki Haberler
Magazin