Şeyma Subaşı giydiğiyle takipçilerinden tam not aldı

Şeyma Subaşı giydiğiyle takipçilerinden tam not aldı

Sık sık Miami’ye tatile giden Şeyma Subaşı, sevdiği karelerini takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmiyor. Sosyal medya fenomenin hemen hemen her hali, gündemde yankı uyandırırken tatil fotoğrafları da kışı yaza çeviriyor.

Geçtiğimiz gün Instagram hesabında yeni bir paylaşım yapan Şeyma Subaşı’nın leoparlı bikinisi takipçilerinin dikkatinden kaçmazken, kusursuz güzelliği de milyonları kendisine adeta büyüledi. O fotoğrafa anında milyonlarca beğeni geldi.

dhugsios.jpg

Sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımlarla adından sıkça söz ettiren ünlü fenomen Şeyma Subaşı, geçtiğimiz aylarda bir sevgilisi olduğunu söylemiş fakat adını ve resmini kimseyle paylaşmamıştı. Ünlü isim herhalde bu durumdan sıkılmış olacak ki daha sonra Subaşı’nın ünlü bir iş adamı olan Mohammed Al Saloussi ile birlikte olduğu ortaya çıkmıştı. Söz konusu olay bir kenara, Şeyma Subaşı’nın en son paylaşımı tüm dikkatleri üzerine çekti.

seymasubasijpeg.jpg

Hemen hemen her paylaşımıyla sosyal medya gündeminde yankı uyandıran Şeyma Subaşı, yeni bir paylaşım yaparak gündemde en uzun yer alan isimler arasına girdi. Ünlü fenomenin bikinili paylaşımı neredeyse dudakları uçuklattı. Milyonlarca kişi Subaşı’nın fotoğrafına ardı arkası kesilmeyen beğeni ve yorum gönderdi.

Giydiği bikinisiyle tüm dikkatleri üzerine çeken Şeyma Subaşı, gündemde adeta deprem etkisi yarattı. Milyonlarca kişi ünlü ismin paylaşımına, “İddia ve güzelliğin bütünleşmiş halisin!”, “Kusursuzsun…” yorumları geldi.

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv