Şeyma Subaşı hamile mi? Öyle bir iddia ortaya atıldı ki, milyonlar şok içerisinde kaldı! O isimden gelen açıklama dengeleri değiştirdi! Neler oluyor?

Şeyma Subaşı hamile mi? Öyle bir iddia ortaya atıldı ki, milyonlar şok içerisinde kaldı! O isimden gelen açıklama dengeleri değiştirdi! Neler oluyor?

Son zamanların en çok konuşulan isimlerinden biri olan Şeyma Subaşı hakkında ortaya atılan bir iddia gündeme bomba gibi düştü. Bir sosyal medya kullanıcısının mesajıyla gündeme gelen yeni iddiada ise başkahraman Şeyma Subaşı...

Acun Ilıcalı ile boşandıktan sonra İtalyan bir sevgili yapan Şeyma Subaşı uzun bir ilişki olmadan noktalama kararı almıştı. Aylarca tek başına takılan Şeyma Subaşı daha sonra ise yüzünü gizleyerek yeni aşkını duyurmuştu. Yüzünü saklayan paylaşımlarında nazar boncuklarıyla sevgilisini gizleyen Subaşı, tüm dikkatleri de üzerine çekiyordu.

Aşkıyla tam gaz bir şekilde ilişkilerini devam ettiren ikili dikkatleri de üzerine çekmeyi başardı. Kısa bir süre önce sevgilisi Mısırlı Mohammed Alsaloussi’yi ailesiyle tanıştırdığını dile getiren Subaşı olayın detaylarını ise katıldığı bir programda heyecanlanarak dile getirmişti. Her halinden sevgilisine çok aşık olduğu görülen Subaşı, dikkatleri üzerine çekmişti ki bir isim sosyal medyadan bir paylaşım yaparak dengeleri değiştirdi.

616x321-seyma-subasi-sevgilisi-kimdir-subasiya-ucak-kapatan-sevgilisi-mohammed-alsaloussi-kim-1618834152317.jpg

Sosyal medya hesabından sık sık sevgilisine dair paylaşımlar yapan Subaşı, sosyal hayatından da birçok paylaşım yapıyor. Tatilden tatile koşan güzel isim hakkında bir iddia ise sevenlerinin şok içinde kalmasına neden oldu.

thedhdthtd.jpg

3 milyonu aşkın takipçisi bulunan Şeyma Subaşı hakkında Instagram'da 'We Wont Lie Mag' isimli hesap hamile olduğunu iddia etti. Bunun yanında ise Haziran ayında Şeyma Subaşı’nın Mısırlı sevgilsii Mohammed Alsaloussi ile birlikte nikah masasına oturacağı konuşulmaya başlandı. Bir anda gündeme bomba gibi düşen bu iddia ise takipçilerini ikiye ayırdı. Kimisi onun için çok sevindiğini dile getirirken kimisi ise bunun çok yanlış bir şey olduğuna yer verdi.

3027004-ce6a3c73d09ca44e639ee7fb3a261596-640x640.jpg

Hamile iddialarını güçlendiren iddiaya ise Mynet haber sitesi geçtiğimiz haftalarda İstanbul’a gelen Subaşı’nın özel bir hastaneye gittiğini ve ortada kadın doğum uzmanı ile görüştüğünü öne sürdü. Bunun yanında Şeyma Subaşı’nın odaya hemşire bile girmemesini istediği de iddia edildi.

Önceki ve Sonraki Haberler
Magazin