She-Hulk’ı kimin canlandıracağı netleşti

She-Hulk’ı kimin canlandıracağı netleşti

Marvel sinematik evreni 4. fazı ile devam edecek. Yeni fazın ilk filmi Black Widow olacak. Fakat bu fazda filmler kadar diziler de hayli önemli bir yere sahip. Çünkü Disney+ üzerinden yayınlanacak olan diziler de sinematik evrenle doğrudan doğruya ilişkil

Marvel sinematik evreni 4. fazı ile devam edecek. Yeni fazın ilk filmi Black Widow olacak. Fakat bu fazda filmler kadar diziler de hayli önemli bir yere sahip. Çünkü Disney+ üzerinden yayınlanacak olan diziler de sinematik evrenle doğrudan doğruya ilişkili olacak. Nitekim bu dizilerden bir tanesi de She-Hulk.Zaten Disney çok önceden She-Hulk dizisinin geleceğini açıklamıştı. Fakat dizinin kadrosuna dair en ufak bir ipucu yoktu. Şimdilerde bu detaylar da netleşmeye başladı.

she-hulk.jpg

Kısa bir süre önce dizinin yönetmenliğini Kat Coiro’nun yapacağı açıklanmıştı. Yönetmenin ardından dizide She-Hulk karakterine hayat verecek olan isim de belli oldu.

Daha önce Orphan Black ve Stronger gibi dizilerde rol almış olan Tatiana Maslany, Marvel sinematik evrenindeki yeni isim olacak.

Maslany’nin nasıl bir performans sergileyeceği şimdilik merak konusu. Bu arada dizinin çekimlerinin Şubat 2021’de başlaması planlanıyor. Elbette koronavirüs sürecinden ötürü biraz sıkıntılar yaşanabilir. Çünkü şuanda pek çok dizi de iptal aşamasına gelmiş durumda.

Dolayısıyla She-Hulk’un zamanında vizyona girip girmeyeceği şimdilik netleşmiş değil. Daha da önemlisi dizinin senaryo aşamasının ne alemde olduğunu da kimse bilmiyor. Muhtemelen Disney kendisine sağlam bir yol haritası çizmiştir. Yine de herşeyi zaman gösterecek.

Cyberpunk 2077 sistem gereksinimleri belli oldu

Bilim Teknoloji