Show TV'de Sezgin Baran Korkmaz ataması: SBK'yı öve öve bitiremeyen 'gazeteci' müdür oldu

Show TV'de Sezgin Baran Korkmaz ataması: SBK'yı öve öve bitiremeyen 'gazeteci' müdür oldu

Avusturya’da tutuklu bulunan ve kara para aklamakla suçlanan işadamı Sezgin Baran Korkmaz’ın ABD’ye iadesine günler kala, Ciner Medya’da ilginç bir gelişme yaşandı.

SBK’ya yakınlığıyla bilinen gazeteci-yazar Emrah Doğru, Show Haber Yurt Haber Müdürlüğü görevine getirildi.
rolcaption.jpg

Daha önce Haberturk.com’da çalışan Doğru, SBK krizi patlak verdikten ve tutuklu işadamıyla ilgili pek çok olumlu haber yaptığı ortaya çıktıktan sonra sessiz sedasız yollarını Ciner Medya’yla ayırmıştı. Doğru’nun SBK’nın yalısında fotoğrafları da çıkmıştı.
Bir dönem İnsanlık Dergisi'nde Genel Yayın Yönetmenliği yapan Emrah Doğru, Sezgin Baran Korkmaz'la röportajlar yapıyordu. Bu dergide de hakkında 225 yıl hapis cezası istenen Sezgin Baran Korkmaz'a "Yılın İyi İnsanı" ödülü verilmişti.

Medyaradar'da yer alan habere göre, kardeşi Adnan Doğru’nun da SBK’nın yakın çalışma ekibinde olduğu ve hatta yalısında görevli olduğu biliniyor.

https://haberalternatif.com/sezgin-baran-korkmaza-odul-veren-haberturk-muhabirinin-kardesi-korkmazin-yalisindaki-personeli-cikti/

Yalan ve yanıltıcı ifade verme suçu dışında ABD'yi dolandırmaktan hakkında 225 yıl hapis cezası istenen Sezgin Baran Korkmaz'ın yalısında çalışanların verdiği ve şirketin resmi Linkedin hesabından paylaşılan pozda Emrah Doğru’nun kardeşi Adnan Doğru da görülüyor.

sbk-hold.jpg

(Adnan Doğru - En sağdaki)

Diğer karede de Doğru’nun Instagram’da kardeşiyle paylaştığı fotoğrafı var.
doggru.jpg

(Adnan - Emrah Doğru)

SBK’yı öven haberler yaptığı ortaya çıktıktan sonra ilişiği kesilen Emrah Doğru’nun ABD’ye iadesine günler kala Ciner Medya bünyesine- hem de yönetici olarak neden katıldığı merak konusu.

Önceki ve Sonraki Haberler
Medya