Silahlı saldırıya uğradılar yine de çaylarını bırakmadılar

Sarıyer’de, cadde üstünde çay içen üç kişiye motosikletli kişilerce ateş edildi. Saldırıda ölen ya da yaralanan olmazken, o sırada bardaklarını dahi bırakmayan kişiler hücum sonrası çaylarını yudumlamaya devam etti

Cadde üstünde çay içen üç kişiye, yoldan geçen motosikletin yolcu koltuğunda oturan bir şahıs tarafınca silahlı hücum düzenlendi. Bu sırada bir bina önünde söyleşi eden iki dost saldırıyı fark etmeden konuşmaya devam ederken, motosikletlileri son anda fark eden üçüncü şahıs isabet almamak için eğildi. Ölen ya da yaralanan kimsenin olmadığı hücum sonrasında motosikletliler vaka yerinden firar etti.

Saldırıya uğrayan kişiler, ateş açıldığı sırada dahi bardakları bırakmazken, hücum sonrası çaylarını yudumlamaya devam etti. Görüntülerde, üç kişinin cadde üstünde çay içtiği görülüyor. İki şahıs bir binanın kapı önünde söyleşi ederken diğeri kaldırımda yürüyor. Bu sırada caddeden geçen motosikletin yolcu koltuğunda oturan bir şahıs kaldırımdaki kişilere doğru bir el ateş ediyor. Sohbet eden iki dost yaşananları fark etmezken, kaldırımda yürüyen şahıs son anda yere eğilerek kurşunun hedefi olmaktan kurtuluyor. Saldırganlar kaçarken, saldırıya uğrayanlar çaylarını yudumlamaya devam ediyor.