Silahlı saldırıya uğrayan kadın kendi kanıyla saldırganını ele verdi!

Silahlı saldırıya uğrayan kadın kendi kanıyla saldırganını ele verdi!

Nurtaç Canan, boşanmak istediği Ragıp Canan isimli erkeğin silahlı saldırısına uğrayan kadın, kendi kanıyla "Beni Ragıp vurdu" yazdı.

Nurtaç Canan, boşanmak istediği Ragıp Canan isimli erkeğin silahlı saldırısına uğrayan kadın, kendi kanıyla "Beni Ragıp vurdu" yazdı

.

Uzun yıllardır Ragıp Canan'ın sistematik şiddetine maruz kalan 46 yaşındaki Nurtaç Canan, boşanmak istediği için ölümden döndü. İstanbul'da eşyalarını almak için gittiği evde Ragıp Canan'ın silahlı saldırısına uğrayan Nurtaç Canan, öleceğini düşünerek kendi kanıyla yere, "Annem babam hakkınızı helal edin. Üzülmeyin. Beni Ragıp vurdu. Kurtuldum" yazmak zorunda kaldı.

YAKALANMADI

Hürriyet gazetesinden Burcu Purtul Uçar'ın haberine göre, Ragıp Canan isimli erkek Nurtaç Canan'ı vurduktan sonra oğlunu arayıp, "Git bak" dedi. Oğlu sayesinde kurtulan Nurtaç Canan'a bacağının kesilebileceği söylendi. Ameliyat başarılı geçti ve bacakları kesilmekten kurtuldu. Ancak Canan artık yürüyemediği gibi bacaklarını kıpırdatamıyor. Hâlâ yakalanmayan Ragıp Canan'ın ise mesaj atarak ve akrabalarına araya sokarak barışmaya çalıştığını söyleyen Canan “O adam yarım bıraktığı işi tamamlamak istiyor” dedi.

'ÖLDÜRMEDEN VAZGEÇMEYECEK'

Ölümün kıyısından dönen Canan şunları anlattı: “Korktuğum için şikayette bulunamadım hiç. Genç kızları taciz etti. Müşterimle beni aldattı. Beni vurduktan sonra babamı arayıp ‘Git kızını öldürdüm, cenazesini kaldır’ diyor. Bir kurşun hâlâ bacağımda onu çıkarmayacaklarmış. Bana hayatı boyunca ‘Benden ayrılamazsın seni sakat bırakırım’ deyip durdu. Öldüremediği için benden vazgeçmiyor. Ama dediğini yaptı, sakat bıraktı. Dün mesaj attı oğluma ‘Ben yemin etmişim senin annen benim ilk ve son karım olacak’ diye. Öldürmeden vazgeçmeyecek.”

Önceki ve Sonraki Haberler
Son Dakika