Silkroad Online Oyunu Şimdi Türkiye Lisanslı!

Silkroad Online Oyunu Şimdi Türkiye Lisanslı!

Türk oyun severler tarafından yıllardır büyük bir beğeni ile oynanan MMORPG oyun kategorisinde adından sıkça söz ettiren Silkroad Online artık Türkiye lisanslı! 

Silkroad Online İpek yolunun efsanevi hikayesinden esinlenilen ve Çin - Avrupa medeniyetleri arasında büyük bir bağ oluşturulan bir rol yapma oyunu. 

Gamegami Bilişim A.Ş şirketinin yapmış olduğu dev yatırımla, Joymax Co Ltd üzerinden lisans hakları satın alınan oyun, hem yeniliklerle hem de Türk oyuncularına yönelik düzenlemeler ile oyuncuların beğenisine sunulacak. 

Türkiye Lisans Haklarıyla Slikroad Online’ı Keşif Edin!

Silkroad Online oyunu Türk oyuncu kitlesi tarafından yıllardır oldukça beğenilen ve sevilen bir oyun olmasının yanı sıra geniş bir oyuncu kitlesi yelpazesi de bulunmaktadır. Son dönemin en popüler online oyunlarından biri olan Silkroad Online’nın ana yapımcısı Joymax Co Ltd’den Türk şirketi Gamegami bilişim tarafından lisans haklarının satın alınması ile çok daha geniş kitlelere hitap edeceği ve Türkçe desteği ile oldukça sevileceği öngörülüyor. 

Yapılan bu anlaşmadan sonra, GameGami CEO’su "Mehmet Zeyd KAZANCI" yaptığı açıklamayla, "Uzun zamandır takip ettiğimiz, analizini çok iyi yaptığımız ve oyuncunun beklentilerinin tamamını iyi bildiğimiz, çok büyük bir hayran kitlesi olan "Silkroad Online" oyununun Türkiye yayın haklarını şirket bünyemize katmaktan mutlu ve gururluyuz. İlk defa bir Türk oyun firmasının "Silkroad Online" oyununun yayıncılığını yapacağından dolayı ise ayrı bir heyecan duymaktayız. Özellikle Joymax Co Ltd. CEO'su Lee Gil-hyung'e ve başından beri bizlere bu oyunun Türkiye'de GameGami tarafından yayınlanması için yardımlarını esirgemeyen Joymax Ekibine çok teşekkür ediyorum.

Silkroad Online oyuncularının büyük bir beklenti içinde olduğunun farkındayız ve bu bağlamda Türkiye sunucularında oyuncuların taleplerine ve gözlemlerimize göre bir dizi düzenleme hazırlamaktayız.
 

Yaptığımız analizlerde Silkroad Online oyununun özellikle Türkiye'de tek bir çatı altında ve yasal olarak faaliyet gösterecek sunucularda oynatılacak olmasının, oyuna olan güveni ve heyecanı eskisinden çok daha fazla arttıracağını düşünüyoruz. Ülkece ve dünyaca geçirdiğimiz bu zor günlerde, siz oyun severleri bir nebze de olsa heyecanlandırabildiysek ne mutlu bize. Açılacak sunucularımızı Silkroad severlerin beğeneceği ve uzun yıllar severek oynayacakları, oynarken özellikle eski Silkroad Online günlerini hatırlayacakları şekilde tasarlıyoruz. Anlaşmanın ilk duyurusunu sosyal medya hesaplarımızda yapmamızdan itibaren, inanılmaz derecede bir talep ve ilgiyle karşılaştık. Mesajların hepsine cevap veremesek de tarafımıza iletilen tüm önerilerle ekibimizin tek tek ilgilendiğinden emin olabilirsiniz. Bu süre zarfında tarafımıza iletilen belli başlı sorulara cevap vererek oluşabilecek soru işaretlerinin önüne geçmek istiyoruz.” Şeklinde demeç verdi. 
 

Türk oyuncularının hayallerini süsleyen Resmi Türkiye sunucuları Eylül ayının ilk haftasında kapalı betaya başlaması planlanmaktadır. Kapalı betanın tamamlanmasının ardından Ekim ayı ortalarında ise resmi açılış ile birlikte hikaye başlangıç yapacaktır. 

Tamamen Türk oyunculara hitap edecek şekilde oyun senaryolarında bazı değişiklikler yapılacak olan oyunda heyecan dorukta olacak! 

Resmi Site : http://silkroad.gamegami.com/