Şimdi de Sandman dizisi gelecek

Şimdi de Sandman dizisi gelecek

Netflix dizi yelpazesini genişletmeye devam ediyor. Şimdi de Neil Gaiman’ın Sandman isimli çizgi romanı dizi olarak karşımıza çıkacak. İşte Sandman dizisi ile ilgili detaylar.

Dijital yayın sektörünün tartışmasız lideri konumunda yer alan Netflix dizi yelpazesini genişletmeye devam ediyor. Bir süredir pandemi nedeniyle çekimlere ara veren Netflix şu sıralar son gaz çekimleri sürdürüyor. Hatta mevcut diziler haricinde yeni projeler için de düğmeye basılmış durumda.

Malum önümüzdeki dönemde Disney pek çok Marvel dizisiyle gündemi hayli meşgul edecek. Netflix de bu süreçte yeni süper kahraman dizileriyle Disney’e karşılık vermek istiyor.

sandman.jpg

Netflix’in önümüzdeki dönemde yayınlayacağı süper kahraman dizilerinden birisi de Sandman olacak.

Neil Gaiman tarafından yazılan ve ilk sayısı 1988 yılında çıkan Sandman için tüm hazırlıklar tamamlanmış durumda. Hatta dizinin çekimleri de önümüzdeki 3 hafta içerisinde başlayacak. Dizinin ilk sezonu 11 bölümden oluşacak ve 10 kitaplık serinin ilk kitabını işleyecek.

Şimdilik dizinin kadrosundaki isimleri yalnızca yapımcılar biliyor. Ayrıca dizinin kaç sezon süreceği de belirsiz. Muhtemelen ilk sezonun performansına göre devam kararı alınacaktır. Sonuçta geride 9 kitap daha bulunuyor. Yani Sandman izleyiciler tarafından beğenilirse Netflix bu diziyi yıllarca devam ettirebilir. Sonuç olarak Sandman’in geleceğine izleyiciler karar verecek diyebiliriz.

Görünen o ki Disney+’ın dijital yayın arenasına girmesi rekabeti daha da kızıştırmış durumda. Umarız Netflix içerik kalitesini de biraz daha arttırır.

Enola Holmes 2 için çalışmalar başladı

Bilim Teknoloji