"Şimdi maskeyi istediğiniz yere takabilirsiniz" Doktor isyan etti!

"Şimdi maskeyi istediğiniz yere takabilirsiniz" Doktor isyan etti!

Halit Yücel isimli bir doktor kendisine ait Twitter hesabından babasının koronavirüs yüzünden öldüğünü duyurarak isyan etti.

Koronavirüs sebebiyle babasını kaybettiğini söyleyen Doktor Halit Yücel "şu saatten sonra maskeyi istediğiniz yere takabilirsiniz." dedi. Kurallara uyulmamasına ve maske takılmamasına isyan eden Yücek paylaşımında " şu saatten sonra maskeyi istediğiniz yere takabilirsiniz.gece gündüz çalışıp beni yetiştiren insanı BABAMI kendi ellerimle toprağa verdim az önce. mesleğimin ilk yılında, bir salgın hastalık yüzünden CANIMIN üstüne toprak attım az önce." ifadelerini kullandı. İşte o paylaşım:

4 AĞUSTOSTA DUYURUP "MASKESİZ DOLAŞMAYIN" DEMİŞTİ

https://tele1.com.tr/maske-takin-dedigi-icin-darp-edilen-imami-haber-yapan-ekibe-kaynar-sulu-saldiri-202364/ Doktor Halit Yücel sosyal medya hesabından 4 Ağustos'ta kendisinin ve ailesinin koronavirüs testinin pozitif olduğunu duyurarak "Pandemi sürecinde acilde, son 2 aydır ara ara covid pol'de çalıştım. Covid test sonucum pozitif geldi. Ailemde herkes pozitif. Hastanede tedavi alıyoruz, babam yoğun bakımda.Kas ve kemik ağrıları, ateş, öksürük, tat ve koku kaybım var. Maskesiz dolaşmayın."

SAĞLIK BAKANINDAN YARDIM İSTEDİ

Doktor Halit Yücel 6 Ağustos'ta Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'ya "Babama immun plazma arıyorum, bulamadım. Yardımcı olur musunuz lütfen " diyerek yardım istedi.

Önceki ve Sonraki Haberler
Gündem