Şirin Payzın'dan acılı babaya sansür: 'Sesi alamıyoruz'

Şirin Payzın'dan acılı babaya sansür: 'Sesi alamıyoruz'

Adana'nın Aladağ ilçesindeki bir öğrenci yurdunda çıkan yangında 12 kişi hayatını kaybetti. Tüm Türkiye'yi yasa boğan olayın arkasından kaçak yurt skandalı iddiaları ortaya atılırken, Şirin Payzın iddiaları aktarmamak...

Adana'nın Aladağ ilçesindeki bir öğrenci yurdunda çıkan yangında 12 kişi hayatını kaybetti. Tüm Türkiye'yi yasa boğan olayın arkasından kaçak yurt skandalı iddiaları ortaya atılırken, Şirin Payzın iddiaları aktarmamak için deyim yerindeyse çırpındı.

'SESİ ALAMIYORUZ'

Payzın, Doğan Haber Ajansı'na ait görüntülerde kızını kaybeden acılı babanın tepkisi ekranlara gelince Nedim Şener görüntülerdeki 'veli' dedi, Şirin Payzın ise 'sesi alamıyoruz' diyerek, konuyu geçiştirdi.

SİMİT SAT ONURLU YAŞA

Payzın'ın program boyunca sergilediği tavra tepki gösteren yurttaşlar sosyal medyadan 'Şirin simit sat onurlu yaşa' mesajlarını paylaştı. 

İşte o görüntüler; 

Adana'nın Aladağ ilçesindeki öğrenci yurdunda çıkan yangına olay yerinde kızının akıbetinden haber alamayan bir öğrenci velisi "Burası Süleymancıların yurdu. Yurdu yıktılar, çocuklarımızı buraya yerleştirdiler" demişti.

İşte o görüntüler;

Şirin Payzın’dan açıklama

CNN Türk sunucusu Şirin Payzın, “Adana'daki yurt yangını faciasında çocuğunu arayan veliyi görmezden geldiği'' iddiasına ilişkin olarak Twitter’dan “Acılı babanın açıklamaları ajansların servis ettiği ham görüntüler. Ne ben ne de konuklar yayında duyabildik. Duyamadığımızı da söyledik. Daha sonrasında ailelerin röportajları haberleştirilerek ayrı ayrı yayına verildi. Kamuoyunun bilgisine'' açıklaması yaptı.

">

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv