Skandal şehit ayrımı

Skandal şehit ayrımı

İstanbul Ticaret Üniversitesi'nin şehit çocukları için inanılmaz bir ayrım yaptığı açığa çıktı. Twitter'dan Fitarih'in ortaya çıkardığı skandalda 15 Temmuz darbe girişiminde hayatını kaybedenler için yüzde 100...

İstanbul Ticaret Üniversitesi'nin şehit çocukları için inanılmaz bir ayrım yaptığı açığa çıktı. Twitter'dan Fitarih'in ortaya çıkardığı skandalda 15 Temmuz darbe girişiminde hayatını kaybedenler için yüzde 100 eğitim hakkı tanıyan İstanbul Ticaret Üniversitesi, şehit çocukları için ise yüzde 50 indirim sağlıyor. 
sehitayrim1.png

sehitayrim2.png

GERİ ADIM ATILDI
İstanbul Ticaret Odası Yönetim Kurulu Sayman Üyesi & İstanbul Ticaret Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanvekili Hasan Erkesim, Twitter'dan yaptığı açıklamada, ''Bu aziz vatan için şehit olan vatan evlatlarini rahmetle anıyorum. Onların emaneti bizim emanetimizdir.
@ticaretedutr yi tercih eden şehit evlatlarına ayrım yapmaksızın %100 burs boynumuzun borcudur.Sehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum.

15 Temmuzdan sonra, yürürlükte olan burs yönergesinin  şehitlerle ilgili maddesi  tabii ki şehit evlatlarımizin lehine yorumlanacaktir'' açıklamasını yaptı. 

sehitayrim3.pngsehitayrim4.png

GENEL