Şok! Show Tv'den flaş Kurtlar Vadisi Kaos açıklaması!

Şok! Show Tv'den flaş Kurtlar Vadisi Kaos açıklaması!

Uzun bir süredir hakkında tartışmalar devam eden Kurtlar Vadisi Kaos, Show TV ile anlaştığı yönünde dedikodularla çalkalanıyor. Peki Show TV bu konuda ne söyledi?

Bir dönemin en çok sevilen, beğenilen dizilerinden olan Kurtlar Vadisi, neredeyse tüm senaryolarda değişik bir konuyu ele aldı. Normalde dizinin ana teması Polat Alemdar etrafından gelişse bile, yine de yeni oyuncuların dahil olması aynı zamanda yeni maceralara da sebep oldu.

Herkes Show TV tarafından açıklama yapılmasını beklerken, hiç beklenmeyen bir yerden açıklama geldi. Gazeteci Birsen Altuntaş, Kurtlar Vadisi dizisinin Show TV öncülüğünde çekileceği söylentilerini kapsamlı şekilde araştırmıştı. Kurtlar Vadisi Kaos en merak edilen diziler arasındaydı.

YER ALMAYACAK MI?

Show TV ile süren görüşmelerden sonra Birsen Altuntaş Twitter üzerinden açıklama yaptı. Altuntaş, “Show TV yönetiminden Kurtlar Vadisi dizisi için hiçbir görüşme yapmadıklarını, yakın zamanda yayına girecek tek dizilerinin Kırmızı Kamyon olduğunu öğrendim” ifadelerine yer verdi.

kurtlarvadisikaos.jpg

Pana Film tarafından henüz net bir açıklama yapılmasa bile yine de Necati Şaşmaz kimi detaylara yer verdi. Bu detaylar arasında, Show TV ibaresi geçmedi. Şimdi ise kanal tarafından iddialar yalanlandı. 

Kurtlar Vadisi Kaos dizisi kesin olarak Show TV’de yer almayacak. 

Yaşam