Baraj final yapıyor! FOX TV dizisi Baraj final tarihi kesinleşti!

Baraj final yapıyor! FOX TV dizisi Baraj final tarihi kesinleşti!

Televizyon ekranlarında yayınlanan dizilerin sezon finali yaklaştıkça izleyicileri şaşırtan sahneler yer almaya devam ediyor.

Fox Tv kanalında bu sezon beklentilerin altında kalan ve çok kısa zamanda final yapacak olan Baraj dizisinde bu akşam ekrana gelecek 35. yeni bölümü Zahra, İbrahim ve Tarık üçlüsünün komik sahneleri seyirciyi etkilerken diziye yeni dahil olan Alihan karakteri dizinin reytingleri yükseltmeye yetmedi.

Peki Baraj dizisi ne zaman final yapacak? Baraj final tarihi ve bölümünde neler olacak?

Biran Damla Yılmaz, Feyyaz Duman, Burak Yörük, Gizem Karaca ve Sumru Yavrucuk gibi oyuncuları kadrosunda barından Baraj dizisinde sona yaklaşıldı. Gizem Karaca’nın Bahar rolüyle diziye dahil olmasının ardından bir nebze reytinglerde toparlanma yaşayan Baraj dizisi son haftalarda adeta saç baş yoldurtmaya devam ediyor.

Zahra, Tarık ve İbrahim üçlüsünün eğlenceli anları dizi hayranlarını oldukça güldürürken Nazım, Bahar ve Nehir arasında yaşanan aşk girdabı oldukça tepki çekmeye devam ediyor.

Baraj dizisinde final öncesi seyircileri şaşırtan sahne! Diziye Halil olarak başlayıp daha sonrası Halit olarak hortlayan karakter son haftalarda Zahra ile evlenmek isterken İbrahim ve Tarık başlarındaki belalardan bir şekilde sıyrılmayı başarmanın neşesi ile hayatlarına devam etmektedir.

baraj-1.jpg

Baraj 35. yeni bölümde en dikkat çeken sahneler arasında ilk olarak Tarık ve Nehir’in öpüşme sahnesi ön plana çıkarken, Zahra’nın sevdiği kişinin Tarık olduğunu öğrenen Halit’in silahının namlusunu Tarık’a çevirmesi dizide günün en önemli anlarını izleyicilere yaşatacak.

Baraj dizisi 35.yeni bölümde; Bahar, Alihan’la olan anlaşmasını gizlemeye çalışırken, Nazım da Alihan’ın Nehir’den ne istediğini bulmaya çalışır. Nehir ise bir kez daha aldatıldığını öğrendiğinde kendini onu sevdiğini bildiği Tarık’ın kollarında bulur. Halit, Zahra’nın başkasına aşık olduğunu öğrenince, o kişiyi bulup öldürmeye ant içer.

Medya