Son Dakika Haberi.. Reyting Sonuçları 10 Nisan 2021 Cumartesi dizi reytingleri Gönül Dağı, Kardeşlerim, Savaşçı

Son Dakika Haberi.. Reyting Sonuçları 10 Nisan 2021 Cumartesi dizi reytingleri Gönül Dağı, Kardeşlerim, Savaşçı

10 Nisan Cumartesi reytingleri açıklandı. 10 Nisan 2021 Cumartesi yayınlanan dizi, film ve yarışma programları arasında reytinglerde hangi program birinci oldu?


Gündemi takip eden reyting sonuçlarını sizler için derledik.

Dün Kanal D, TRT 1, Tv8, Show Tv, Star TV ve Fox TV gibi kanallarda yayınlanan dizi ve programların reyting sonuçları merak ediliyor. Cumartesi akşamı televizyon ekranında yayınlanan dizi, film ve eğlence programları arasında reyting savaşı kıyasıya devam etti. Dün yayınlanan Kuzey Yıldızı İlk Aşk, Gönül Dağı, Sen Çal Kapımı, Savaşçı, Kardeşlerim dizileri, Survivor 2021 Ünlüler- Gönüllüler,  yarışması, İbo Show ve yerli ve yabancı sinema filmleri arasında reyting sonuçları sıralamasına göre en çok hangi dizi ve kanal izlendi? 10 Nisan Cumartesi Reyting Sonuçları sıralamasına göre Cumartesi akşamı en çok hangi dizi izlendi? İşte 10 Nisan Reyting Sonuçları sizlerle.

Bugün En Çok Okunanlar haberlerimiz arasında yer alan,

10 Nisan Reyting Sonuçları

10 Nisan 2021 Cumartesi gecesinde TV’de Gönül Dağı, Kardeşlerim, Savaşçı dizileri yayınlandı. Günlük olarak yayınlanan ve Total, AB ve 20+ABC1 olarak ölçülen reyting sonuçlarına göre sıralama açıklanıyor. Peki, dün gece ekrana gelenler arasında hangi dizi birinci oldu, dizi reyting sıralaması nasıl sonuçlandı? İşte günün 10 Nisan reyting sonuçları sıralaması.

10 Nisan 2021 Cumartesi Dizi Reytingleri

Cumartesi dizi reytingleri sabah 10:45’da sitemizde yer alacaktır.

 

Gönül Dağı reyting sonuçları

Halime’nin olur vermesiyle birlikte Taner ve Dilek’in önündeki tüm engeller kalkmış olur. Yakın zamanda Taner ve Ailesi, Dilek’i istemeye gideceklerdir. Dilek ve Gülsüm, bu isteme gecesine hazırlanırken, öte tarafta Taner ve amcaoğulları ise Aziz’in annesinin yüreyebilmesi için icatlarını tamamlamışlardır. Herkesin aklında tek bir soru vardır: Aziz’in annesi yürüyebilecek midir?

Heyecanla isteme gecesi yaklaşırken, amcaoğullarını zora sokacak olan sürpriz ne olacaktır? Aynı şekilde isteme gecesinde Dilek’i ziyaret edecek olan gizemli misafir kim çıkacaktır? Fadime’yle ilgili şok bir gerçeği öğrenen Cemile ne yapacaktır?

Kardeşlerim reyting sonuçları

Kenan’ın ölümü tüm dengeleri değiştirirken Suzan, Akif, Nebahat cephesinde sular durulmaz. Çocuklar yaşadığı felaketten sonra yaşamlarını düzene sokmak için var gücüyle çalışırken, Orhan’ın sunduğu teklif Kadir’le Ömer’i umutlandırır. Kadir’in Süsen’le olan arkadaşlığının iç yüzünü öğrenen Melisa, Kadir’le yüzleşmek ister. Şengül’ün Nebahat’ten alacağı paranın hayaliyle girdiği borçlar, Orhan’la arasının açılmasına sebep olur. Berk’in Aybike’yi zora sokan planı ise beklenmedik olaylara yol açar.

Savaşçı reyting sonuçları sizlerle

Kılıç Timi için intikam zamanı!

Silah arkadaşlarını şehit eden teröristin peşine düşen Kılıç Timi, yaptığı operasyonla fitili ateşler ve olayların seyri hiç beklenmedik şekilde gelişir…

Bu arada Türk Özel Kuvvetleri’nin en önemli subaylarından Albay Oktay Göktürk’le ilgili önemli bir haber karargaha bomba gibi düşer. General Ahmet Kutalmış, Albay İbrahim Kopuz ve Kılıç Timi gelen bu istihbarata inanmakta güçlük çekse de, sonrasında gelişen olaylar kafaları daha da karıştırır. Gerçekleri ortaya çıkarmaya kararlı olan Kopuz Albay, Kılıç Timi’ni Yüzbaşı Haydar Bozkurt komutasında hemen harekete geçirir. Ancak hedefleri Türk Devletleri’ni birbirine düşürmek olan terör odakları, hazırladıkları şeytani planı çoktan devreye sokmuştur.

Şimdi Kılıç Timi, ölümcül bir tuzağa ilerlerken, bir kez daha kılıcın keskin ucunda yürüyecektir.

Yaşam