Son Dakika Haberi... Yaşam Ayavefe Hakkında Çıkan Haberler Asılsız Çıktı..!

Son Dakika Haberi... Yaşam Ayavefe Hakkında Çıkan Haberler Asılsız Çıktı..!

Yaşam Ayavefe Kimdir, Nerelidir, Kaç yaşındadır.

Geçtiğimiz günlerde suikaste kurban giden Halil Falyalı cinayetinin yansımaları devam ediyor. Sosyal medyada yayılan iddialara göre cinayetin azmettiricisi olarak gösterilen Yaşam Ayavefe, kendisini hedef göstererek itibar suikasti yapanları yargıya taşıyacaklarını belirtti.

 

Sedat Peker tarafından gündeme getirilen ve kamuoyunun o şekilde tanıdığı Halil Falyalı geçtiğimiz günlerde cinayete kurban gitmişti. Sosyal medyada Halil Falyalı cinayetini azmettirdiği iddia edilen Yaşam Ayavefe’ye dair bir takım söylemler gündeme gelmişti.

 

İddialara göre; Yaşam Ayavefe’nin Halil Falyalı cinayeti için yüklü miktarda para ödediği, İran vatandaşı olduğu, Interpol tarafından da kırmızı bültenle arandığı belirtilmişti.

 

Kendisi hakkındaki iddiaları ret eden Yaşam Ayavefe, kendisini hedef gösteren ve bunun yayılmasını sağlayan herkesle ilgili hukuki süreci başlattıklarını bildirdi.

 

Ortaya atılan iddialarla ilgili yetkili makamlardan bir açıklama gelmemesi iddiaların asılsız olduğunu ortaya çıkarırken Yaşam Ayavefe ise iddiaların yalan olduğunu teyid ettirdi.

Önceki ve Sonraki Haberler
Gündem