Son Yaz dizisinde ortalığa ateşe çeviren yakınlaşma! İzleyenlerin ağzı açık kaldı! “Pes Artık!”

Son Yaz dizisinde ortalığa ateşe çeviren yakınlaşma! İzleyenlerin ağzı açık kaldı! “Pes Artık!”

Ekranların en sevilen dizileri arasında yer alan Son Yaz dizisine hiç beklenmedik bir gelişme yaşandı. Duyanların ağzını açık bırakan bu gelişme ile son yaz dizisi resmen bir ilke imza attı.

FOX TV ekranlarında izleyenleri ile buluşan ve cuma akşamlarının vazgeçilmez olan Son Yaz dizisi, en son yayınlanan bölümü ortalığı ateşe verdi. Bu sahne ile seyircisini derinden sarsmayı başaran Son Yaz dizisi, izleyicilerine çarpıcı bir gerçek ile şok yaşattı.

Son yayınlanan yeni bölüm ile ekran karşısındaki seyircisine heyecanlı ve duygu dolu anlar yaşatan Son Yaz dizisi, bu defa Soner ve Naz arasında gelişen bir olaya yer verdiği sahnede herkesi derinden etkiledi. Sevilen dizide ikilinin o anlarını izleyen dizi severler ise duygusal anlar yaşadı.

dfgfdgfhgfh.jpg

Son Yaz dizisinde Soner, Naz’a karşı beslediği son derece içten duygularla seyirciden tam not alırken sevilen ikilinin o anları ise ekran başındaki seyircilerde iddialı çıkışlara neden oldu. Bu bölümde son haftalarda beklenen ve seyircinsin sürekli istediği bir sahne gerçek oldu. Soner ve Naz arasında öyle bir sahne vardı ki…

Dizide en öne çıkan isim o

Soner’in “Diyorum ki bu güzel kızın benimde yanımda ne işi var” sözleriyle Naz’a olan duygularını açıkça ifade etmesi, izleyenlerin çok istediği gelişmelerden bir tanesiydi. Üniversiteye gidince tüm özgürlüğüne kavuşmayı planlayan ve hayallerinin peşinden gitmek isteyen Naz, cesur, eğlenceli ve dışadönük bir karakter olarak dizide en öne çıkan isimlerden bir tanesi.

fgggfgfg.jpg

Sevilen genç dizi Son Yaz’da Soner ve Naz’ın yakınlaşması gündemdeki yerini alırken ikilinin bu halleri ise sosyal medyada ve magazin gündeminde herkesi etkileyerek en çok konuşulan konular arasındaki yerini aldı. Sevilen ikilinin samimi sahnesi Son Yaz dizisinde olaylara başka bir boyut kazandırdı. Merakla beklenen yeni bölümde ise nelerin yaşanacağı tartışılıyor.

Medya