Son Yaz dizisinde sürpriz ayrılık

Son Yaz dizisinde sürpriz ayrılık

'Son Yaz' dizisi önceki hafta sezon finali yaptı. Sezon finalinde vurulan Canan'ın durumu belli oldu. Son Yaz'ın Canan'ı Funda Eryiğit açıkladı.

Başarılı oyuncu sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamayla diziye veda ettiğini açıkladı.

İşte Son Yaz'ın Canan'ı Funda Eryiğit'in o açıklaması:

"Final bölümünü izlerken ben de çok hüzünlendim, son sahnede ben de ağladım. Canan öldü fakat isterim ki, kendisi hayalini gerçekleştirememiş olarak kalmasın aklınızda. Şöyle hatırlayın onu mesela: Canan ofisini açmış, cübbesini giymiştir. Davaya giderken, Yağmur ve Altay okuldan dönünce ya da ailesinin bir şeye ihtiyacı olduğunda rahatlıkla eve girebilsinler diye anahtarı saksının altına bırakmıştır. Erken çıkması gerektiği için Selim'den çiçekleri sulamasını rica etmiştir. Selim kesin söylenir ama yine de sular ve Canan Selim'i hep sever.

son-yaz-dizisinde-surpriz-ayrilik-resmen-acik-3-14196821-osd.jpg

"KUCAK DOLUSU SEVGİLER"

O3 Medya'ya çok teşekkürler. Selim Bağcı'ya ve bütün ekibe, bütün oyuncu arkadaşlarıma kucak dolusu sevgiler. Yolları açık olsun. Stresi, keyfi, neşesi, zorluğu, emeği, tüm anılarıyla hayatımda önemli bir yerde olacak Son Yaz. Diziyi seven, sahiplenen tüm seyircilere sevgiler, öpücükler. Hoşçakalın."

Son Yaz dizisinin ikinci sezonunun Eylül ayında başlaması bekleniyor. Dizinin hikayesi artık İstanbul'da devam edecek. Funda Eryiğit'in ayrılmasının ardından yeni karakterlerin de hikayeye dahil olması beklentisi artmaya başladı.