Sony, X serisi altında üç yeni kablosuz hoparlör duyurdu

Sony, X serisi altında üç yeni kablosuz hoparlör duyurdu

Yeni kablosuz hoparlörler, tek bir şarjla 16 saat ile 25 saat arasında değişen çalma süreleri sunuyor.

Sony, üç X serisi kablosuz hoparlörün Temmuz 2022’den itibaren satışa sunulacağını iletti. Üç yeni kablosuz hoparlör, dairesel olmayan ve dengeli bir tasarıma sahiptir. Ayrıca çift pasif radyatör ve IP67 direncine sahiptirler. Bluetooth 5.2 çok noktalı bağlantıyı ve Google Fast Pair’i destekliyorlar. Kullanıcılar, modellerden herhangi birini kullanarak iki cihaza bağlanabilir. Ayrıca, optimum ses yakalama sağlamak için Yankı İptal teknolojisi sağlıyorlar. Yeni hoparlörlerde dahili mikrofon için manuel bir anahtar bulunuyor.

sony

SRS-XE200, üçlünün en küçüğüdür ve 16 saate kadar ses çalma süresi sunar. Orta boy SRS-XE300 24 saate kadar, SRS-XG300 ise 25 saate kadar verim sağlarken SRS-XG300 3 kg ağırlığında ve sese uygun LED aydınlatma efektleri sunuyor. Sony ayrıca Music Center uygulaması aracılığıyla pil bakımı desteği de sağlıyor. Bu, pillerin en iyi şekilde şarj edilmesini sağlayarak aşırı şarjı önler ve yaşam döngülerini uzatıyor.

Yeni X serisi kablosuz hoparlörlerin fiyatları 150€ (~161$) ile 300€ (~322$) arasında değişiyor. Sony SRS-XE200 en ucuz model, SRS-XG300 ise en pahalı model. SRS-XE300’ün fiyatı 200 € (214 $). Her üç modelin de siyah ve gri çeşitleri var. Ayrıca, SRS-XE200’ün turuncu ve mavi renk çeşitleri bulunurken, SRS-XE300’ün mavi bir çeşidi vardır. Üç Sony kablosuz hoparlörün Avrupa’da kullanılabilirliği önümüzdeki aydan itibaren onaylanıyor.

Galaxy Watch 5 sıcaklık sensörü ile gelebilir

Önceki ve Sonraki Haberler
Teknoloji