Soprano Buz Lazer Epilasyon

Soprano Buz Lazer Epilasyon

Buz lazer hakkında.

Soprano buz lazer epilasyon cihazı; her mevsim uygulama yapabilme olanağı sunan son Diode lazer teknolojisinin buz başlık ile birleşiminden oluşan böylelikle ağrıyı en aza indirirken zamandan da tasarruf ettiren FDA onaylı bir cihazdır.

Soprano buz lazer epilasyon cihazının İn-Motion teknolojisi ile donatılan safir başlığı vücut yüzeyinde kıl köklerini kademeli olarak ısıtırken aynı zamanda masaj etkisi yaratmaktadır.

Zamandan Tasarruf Edin

Eski tip lazer uygulamalarının çok kısıtlı zaman aralığı içinde yapıldığı bilinmektedir. Bu tip uygulamalar özellikle kış aylarında tercih edilmektedir.

  • Soprano buz lazer epilasyon cihazı ile birlikte seans süreleri kısalmakta aynı zamanda her mevsim epilasyon uygulaması yapılabilmektedir. Bu da istenilen sonuca daha kısa sürede ulaşmayı sağlamaktadır.
  • Soprano buz lazer epilasyon cihazı 2x1 cm ene sahip safir tarama başlığı sayesinde vücut yüzeyini geniş bir şekilde taramaktadır.
  • Soprano buz lazer cihazının safir buz başlığı saniyede 10 atışa kadar vücut yüzeyini taramaktadır. Böylelikle seanslar daha hızlı geçmekte bu da sonuca ulaşmayı hızlandırmaktadır.

Cebinizden Tasarruf Edin

Lazer epilasyonda başarılı sonuçlar elde etmek için aylarca hatta yıllarca süren seanslara ihtiyaç yoktur. Soprano buz lazer epilasyon ile %90’a kadar kalıcı sonuçlar elde edilmektedir. Daha az seans ile daha az ücret ödeyerek istenilen sonuca ulaşmak soprano buz lazer epilasyon teknolojisi ile mümkündür.

Saniyede 10 atış yapan teknolojisi sayesinde seanslar daha kısa sürmekte ve istenilen sonuca daha kısa sürede ulaşılmaktadır. Böylelikle epilasyon yaptıran kişiler aynı zamanda ceplerinden de tasarruf etmektedir.

Lazer Epilasyon Acısı Tarih Oluyor

Çoğu kişinin lazer epilasyonu tercih etmemesinin nedenlerinden biri katlanılamayacak bir acısının olduğunu düşünmeleridir. Aynı zamanda ciltte kalıcı yanık izlerine maruz kalmak istememek de bir diğer etkendir.

Soprano buz lazer epilasyon cihazını diğer cihazlardan ayıran en önemli özelliği cildi -3 °C ‘ye kadar soğutan tarama başlığına sahip olmasıdır. Böylelikle cilt yüzeyinde ütülemeye benzer teknik ile hareket eden başlık kıl köklerini ısıtırken uygulama yapılan kişinin acı hissiyatını da en aza indirmektedir.

Ütüleme denildiğinde bu teknik eski tip uygulamalar ile karıştırılmamalıdır. Ütüleme denmesinin nedeni ütü yaparken ütüyü kıyafette gezdirir gibi başlığın da cilt yüzeyinde gezdirilmesini temsil etmektedir.

Her Bölgede Kullanım Kolaylığı

Piyasada bulunan lazer epilasyon cihazlarının hemen hemen hepsi tüm vücut uygulamalarına elverişlidir. Soprano buz lazer epilasyon cihazı sayesinde de tüm vücuda uygulama yapılabilmektedir. Aynı zamanda Soprano buz lazer epilasyon cihazını piyasadaki diğer cihazlardan ayıran bir diğer özelliği her bölgede kullanım kolaylığına sahip olmasıdır.

Soprano buz lazer epilasyon cihazı kaşların arası, burnun içi ve kulakların içi gibi yüz bölgesinde ulaşılması güç alanlara ulaşabilmektedir. Bunun için özel olarak geliştirilmiş başlık kullanılmaktadır. Bu özel olarak geliştirilmiş başlık sayesinde yüz bölgesinde lazer epilasyon daha elverişli hale gelmektedir.

 

Kadın