Sosyal medya bu genci konusuyor

Sosyal medya bu genci konusuyor

Bursa'da kısıtlamada da görevinin başında olan bir fırıncı, ekmek dağıtımını ise şarkı söyleyerek yapıyor. Fırıncının bu mini konserleri hem mahalleli

Bursa'da kısıtlamada da görevinin başında olan bir fırıncı, ekmek dağıtımını ise şarkı söyleyerek yapıyor. Fırıncının bu mini konserleri hem mahalleli tarafından hem de sosyal medyada büyük ilgi görüyor.

Sokağa çıkma kısıtlamasının ilk gününde Yıldız Tilbe’nin Vazgeçtim isimli şarkısının nakarat kısmını ekmeğe uyarlayıp söyleyen ve mahalleli tarafından videosu sosyal medyada paylaşılan Sinan Şahin, sosyal medyada yoğun ilgi görmüştü.

Evlerinden dışarıya çıkamayan ve balkonlardan boş sokakları izleyen Bursalılara adeta bir mini konser vererek moral veren Şahin, vatandaşlar tarafından büyük alkış toplamış ve seslendirdiği şarkılarla mahalle sakinlerinin yüzünü güldürmüştü. Yıldız Tilbe’nin şarkılarının ardından ünlü sanatçılar Kadir İnanır ve Türkan Şoray’ın oynadığı 1970 yapımı Karagözlüm filmindeki Türkan Şoray’ın Balıkçı Azize tiplemesiyle seslendirdiği "Bey amca" şarkısını da uyarlayan Şahin, sosyal medyada yer alan görüntülerin ardından adeta Türkiye’nin gündemine oturdu.

[caption id="attachment_159170" align="aligncenter" width="300"] Fırıncının bu mini konserleri hem mahalleli tarafından hem de sosyal medyada büyük ilgi görüyor.[/caption]

"İnsanları camlarda moralsiz görünce onlara şarkı söyledim"

Ekmek dağıtırken insanlara moral vermek için şarkı söyleyen Şahin, "Korona virüs nedeniyle sokağa çıkma kısıtlaması gelince insanları camlarda gördüğümde morallerinin bozuk olduğunu gördüm. Onları neşelendirmek amacıyla Yıldız Tilbe’nin güzel eserlerini kendime uyarlayıp ekmeklerimi katarak söyledim. Saolsun insanlar bana balkonlardan destek verdiler. Zaten Allah razı olsun bir kardeşim şarkı söylediğim videoyu paylaşınca sosyal medyada çok etkileşim oluşturdu. Böyle bir şey beklemiyordum ama çok mutlu oldum." diye konuştu.