Soyguna direnen market sahibini tüfekle vurdular

Soyguna direnen market sahibini tüfekle vurdular

Olay, Kepez ilçesi Fatih Mahallesi üzerinde bulunan bir markette 23.30'da meydana geldi. 57 yaşındaki Mustafa Akbulut, marketi kapatmak için kasayı topladığı sırada kar maskeli iki kişi içeri girdi. Akbulut'tan kasadaki ve üzerindeki...

Olay, Kepez ilçesi Fatih Mahallesi üzerinde bulunan bir markette 23.30'da meydana geldi. 57 yaşındaki Mustafa Akbulut, marketi kapatmak için kasayı topladığı sırada kar maskeli iki kişi içeri girdi. Akbulut'tan kasadaki ve üzerindeki tüm parayı isteyen hırsızlar market sahibinin karşı çıkması üzerine market içinde kısa süreli arbede yaşandı. Bu sırada zanlılardan birisi yanında getirdiği pompalı tüfekle bir el ateş ederek Akbulut'u yaraladı. Silahlı soyguncular olay yerinden kaçarak uzaklaştı.

İhbar üzerine olay yerine sağlık görevlileri ve polis ekipleri sevk edildi. Karın boşluğundan yaralanan Akbulut ise ambulansla Atatürk Devlet Hastanesi'ne sevk edilerek tedavi altına alındı. Olay yeri ekipleri olay yerinde bırakılan bir çift eldivenden ve kapıdan parmak izi alarak eşkâlini belirledikleri zanlıları yakalamak çalışma başlattı.

Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

">

Önceki ve Sonraki Haberler
3. Sayfa